Lista ocen Peugeot 208 I (45) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Nie słychać żadnych trzasków,szumu wiatru z zewnątrz.Jak już wcześniej pisałem do 4000 obrotów w autku jest ok. Sadze że wynika to z faktu ze posiadam najbogatrzą wersje allure,ponieważ jeździłem niższymi wersjami wyposażenia i naprawde jest różnica w wyciszeniu i komforcie jazdy.Przed zakupem radze przejechać się allurem i niższym segmentem wyposażenia
~Maciek
Hatchback 5d 1.2 VTI 82KM 60kW
Malutki silniczek radośnie warczy przy gładkim wchodzeniu na obroty. Ja to lubię. Podczas jazdy zawsze słychać jego pracę, przy czym wraz ze wzrostem prędkości zaczyna przeważać szum opon. Przy pokonywaniu większych nierówności słychać pracę zawieszenia.
~Sebastia
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Silnik jest 3 cylindrowy więc mamy wrażenie jakby pod maską pracował mniej kulturalny diesel. Przy wyższych prędkościach robi się już głośniej, ale dla mnie nie jest to drażniący dźwięk - raczej mi to nie przeszkadza.
~Rafal
Hatchback 5d Facelifting 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Przyzwoite jak na samochód segmentu B, porównywalne z Fiestą, Corsą, Fabią. Do przeżycia, ale to nie jest samochód do jazdy w trasie - niestety ja go tak używam i powyżej 120 km/h po prostu jest głośno.
~Kamil
Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW
W mieście jest cicho o ile nie kręcimy silnika. Na trasie przy 120 da się normalnie rozmawiać. Powyżej 140 trochę mniej. Dodatkowo latem po przekroczeniu 26 stopni non stop wyje wentylator chłodnicy.
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wyciszenie auta lepsze niż w poprzednim aucie ( megane III ), nie słychać szumów toczenia auta, zawieszenie wyłapuje ciszej i tak nie stuka ( przynajmniej na tą chwile )
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Praca silnika za wyjątkiem ostrego przyspieszania jest mało słyszalna, szumy powietrza wokół drzwi również. Tym bardziej że nawet w standardzie jest niezłe radio i świetne głośniki .
~Sebastian
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto bardzo ciche, silnika praktycznie nie słychać. Dobre wyciszenie bagażnika - mimo zdjętej rolety/półki nie słychać żadnych odgłosów z zewnątrz
~Toomecki
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Mimo 3 cylindrów nie słychac tego w srodku , tylko przy energicznym wyprzedzaniu lub powyżej 130 km/h trochę odczuwa się , ze to taka motorówka na 4 kółkach
~sebo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Daję 4 ponieważ tylne zawieszenie na kanciastych nierównościach dość głośno o sobie przypomina, za to na falistych i drobnych dziurach jest bardzo dobrze