Lista ocen Peugeot 208 I (5)

3,5
~roman zabawa
Hatchback 5d 1.6 e-HDI 92KM 68kW
Bardzo ładny i przestronny jak na swoje rozmiary samochód. Megafunkcjonalny i ergonomiczny. Wyposażenie jak dwie klasy wyżej (navi, system JBL - 9 głośników, ponad 300 watów, tempomat, podgrzewane siedzenia). Mało pali, dość dynamiczny i ogólnie przyjemny. Minusy - głośne i nietrwałe zawieszenie, słaba skrzynia oraz dyskwalifikująca awaria przekładni.
~lukeash
Hatchback 5d 1.6 e-HDI 92KM 68kW
auto ładne, zgrabne, może się podobać, nowoczesny design, nie toporne. Projekt auta lekkiego co odbija sięw mocy i spalaniu,
2,9
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDI 92KM 68kW
Jestem przerażony, czekam do końca gwarancji i jak najszybciej sprzedaję to auto. To mój pierwszy Peugeot, na własnej skórze doświadczyłem, że powiedzenie "nie kupuj aut na F czyli Fiata i Francuskich" jest prawdą...
~przemekh12
Hatchback 5d 1.6 e-HDI 92KM 68kW
Spodziewałem się trochę większej dynamiki jednak jest naprawdę dobrze. Nie chodzi tutaj oczywiście o brak mocy bo taki nie występuje szczególnie jeżeli chodzi o miasto, natomiast w trasie może okazać się że nie jest to takie wygodne auto do podróży na autostradzie, ale nie po to zostało stworzone:) (Silnik)
~luke
Hatchback 3d 1.6 e-HDI 92KM 68kW
moglby byc troche szerszy rozstaw osi auto prezentowaloby sie bardziej drapieznie i.. tyle wlasciwie. poza tym bombka ;]