Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover Facelifting (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pugu
Crossover Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Najlepsza do przodu ;-) Na boki też :-) Jednak przy ciasnych zakrętach widoczność utrudnia specyficznej budowy słupek i małe okienko niewiele pomaga. Do tyłu widoczność oczywiście ograniczona ale żadne współcześnie projektowane auto pewnie nie ma dobrej. Taki trend. Natomiast widoczność w prawo w przód dla osób wysokich nawet przy najniższym ustawieniu fotela mocno ograniczona przez zbyt nisko umieszczone lusterko wsteczne.
~All
Crossover Facelifting 1.6 HDi 115KM 85kW
Widoczność do przodu wzorcowa. Robi wrażenie dużej przestrzeni. Nie przytłacza. Słupki boczne nie przeszkadzają,. Można ustawić fotel kierowcy w pozycji wysokiej pomimo wysokiego wzrostu tej osoby. Nad głową nadal dużo miejsca.
~Budyn89
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jest to auto duże nie ma co ukrywać więc widoczność gorsza. Czujniki są fajną opcją bo pomagają Ja mam tylko z tyłu ale z przodu też by się przydały.
~Marcin.J
Crossover Facelifting 1.6 HDi 115KM 85kW
Widoczność nie najgorsza, brak podgrzewanych bocznych lusterek, w audi z 98roku miałem podgrzewane a w peugeot z 2015 już nie...
~Lesio
Crossover Facelifting 1.6 THP 156KM 115kW
Hm całość skrzypi deska, gdzieś kanapa z tyłu. Słabizna pachnie tandeta choć sam wygląd w środku jest fajny.
~Stan
Crossover Facelifting 1.6 HDi 115KM 85kW
Doskonała we wszystkich kierunkach. Słupki boczne nie przeszkadzają.
~Mar
Crossover Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Duże lusterka i czujniki dają radę. Duża szyba przednia i boczne też super.
~Janusz
Crossover Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Grube słupki ograniczają widoczność przy manewrach. Dobrze że są czujniki cofania.
~Prze-Mytnik
Crossover Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Duze szyby duze lusterka nie ma problemu
~robert
Crossover Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
małe okienka boczne drzwi, ale widziałem co brałem!
Peugeot 3008 I Crossover Facelifting