Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek3008
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Rewelacja. Warto wydać ok 30 tyś za już 10 latka. W moim przypadku jestem bardzo zadowolony z zakupu. Sąsiad kupił reno scenika też 2009 rok z mocniejszym silnikiem do ma 120 km hahaha, tylko ja go wciąż odbieram z warsztatu lub do niego przyjeżdżają ostatnio padł mu kluczyk pilot do centralnego turbina nie wspomnę o liczniku który mu wymieniłem bo też mu padł. Ma już go dosyć a taki był fajny i tani hahaha.
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Jedyną żecza co mnie irytowała to udeżanie klamry od pasów o plastikowy boczek. Ale okleiłem go skórą i go teraz nie słychać jest cicho. Górna część tapicerki drzwi mogły by być nie z twardego plastiku a obita skórką. Materiały są dobrej jakości. Nic w kabinie nie trzeszczy i nie odpada.
~JaPan
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
Zapłaciłem za auto 89 tys (w tym opony z felgami na zimę o belki bagażnika dachowego). Jest to najbogatsza wersja z dodatkami (navi, alarm, czujniki przód, xenon). Za tę cenę można mieć średnio wyposażonego Golfa. Kto co woli, dla mnie 3008 to auto przynajmniej o klasę wyższe plus dużo lepiej wyposażone.
~Marcin PWr Mosty
Crossover 1.6 156KM 115kW
Auto kosztowało 115 000 zł. Napewno są tańsze, ale w żadnym wypadku bym się nie zamienił. Doskonałe materiały: skóra to skóra, metal to metal, a nie malowany plastik. Peugeot ma \"to coś\", a to kosztuje. Jak ktoś chce bezpłciowe wozidło, może kupić dużo tańszego quasqaia (czy coś podobnego) :-)
~TomekZ
Crossover 1.6 120KM 88kW
Za takie pieniądze - około 70 z kawałkiem tys. zł. otrzymuje się (w wersji podstawowej) ciekawe autko zrobione z dobrych materiałów, wyposażone w to co potrzebne do zwykłej eksploatacji. Do wersji premium, raczej bym nie dopłacał; nie warto. A trwałość tego wszystkiego ocenić można będzie po kilku latach.
~Marshall1
Crossover 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Za te pieniądze nie ma żadnego porównania z konkurencją. Auto jest komfortowe, bardzo dobrze wyposażone i kosztuje po prostu 60% tego, co może dać konkurencja za ten sam poziom. Obecnie mam trzeci 3008, tym razem w hybrydzie i po lifcie. To mówi samo za siebie.
~Jurek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Uwazam ze cena jest bardzo atrakcyjna. Za SUVa np; RAV4 lub Outlander ( to brałem pod uwagę przy decyzji) z tym wyposazeniem musiałbym dołożyć 30 tys. zł. Rozwazałem również crossa Nissana QQ, lecz ten ostatni wysiada w kosztach, wyposazeniu i jakosci wnętrza wobec 3008
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Auto jest drogie w zakupie ale moim zdaniem warte tych pieniędzy. Dzięki bezawaryjności i dobrej jakości wykonania i materiałów nie niszczy się i stan wnętrza jest w bardzo dobrej kondycji. Pomimo tylu lat nie skrzypi nie trzeszczy nic nie odpada hahaha
~Marek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Za te pieniądze producent chyba oferuje więcej niż konkurenci. Jest to jeden z pierwszych crosoverów. Kiedy kupiłem go w 2012 r. to na trasie spotykałem mój model raz na miesiąc, teraz dwa, trzy dziennie. Auto ma potencjał. Następca w 2016 r.
~Starszak
Crossover 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Jako nowy z panoramicznym dachem itp kosztował ok. 70 tyś i było to coś tylko 8-9 tyś więcej niż 308 a znacznie mniej niż z grupy VW- jakość ta sama jak nie lepsza (problemy w tych rocznikach z dislami vw, benzynami tsi itp)
Peugeot 3008 I Crossover