Lista ocen Peugeot 306 II Kombi (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony z żabki 306
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Myślę, że pieniądze za jakie można kupić peugeota 306 są adekwatne do jakości tego auta. Ładna i przyjemna buzia auta wpada w oko. Auto fajnie jeździ tylko trzeba je umieć prowadzić, trzeba je poprostu kręcić i trzymać na obrotach, żeby turbina mogła się wykazać, a wchodzi do gry od 2000 obrotów. Ale to chyba nie jest zdziwieniem bo albo wybieramy diesla i ekonomię albo benzynę i lepsze osiągi a co za tym idzie większe żużycie paliwa, bo nic...
~Łukasz
Kombi 1.6 99KM 73kW
Jeżeli trafisz na taki samochód jaki ja będę oferował do sprzedaży za jakiś czas to będziesz zadowolony. Idealne auto na codzienną jazdę do pracy i na zakupy oraz na dalekie trasy. Jeżeli kupisz złoma, w którego nikt nigdy nie inwestował to ciągle będzie się coś psuło. To jest pewne.
~SzySzon
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
W porownaiu do VW audi czy innych niemieckich marek jest doskonale ( mialem wczesniej VW). Za cene jaka dalem za auto mialbym moze jakiegoc starego golfa III na beznzynie bez dodatkowego wyposazenia. Moj 306 ma pelna elektryke i welurowa tapicerke i jest TD
~ptsnela_michal@op.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Peugeoty w Polsce (wielkopolska) nie mają ceny...Tu się liczy tylko niemiec. A to błąd. Zgadzam się z tym, że ze sprzedażą może być problem, ale czy ja wiem? Części nowe w miarę tanie, a używanych w bród...Nie chcę na razie innego auta.
~rusinek47@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 75KM 55kW
Szkoda, że stare wersje zostaly zastopione nowymi, nie pozostawiając według mnie znakomitych 306 kombi, które są idealne dla 4 - osobowych rodzin, a koszty utrzymania znacznie niższe, w porównaniu nowych modeli
~Reanimat
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
za 8000 zł mamy auto, które nie boi się długich tras, a oszczędny silnik 2.0 HDi 90KM jest najoszczędniejszym silnikiem z jakim miałem do czynienia, oczywiście wszystko zależy od predyspozycji kierowcy
~Mariusz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
jakość taka sobie a cena mocno przesadzona - auto jest niewarte 60 tys zł na dzień dobry; jest ona podyktowana chyba tym że to peugeot i taki silnik a reszta pozostawia dużo do życzenia
~Tomek R.
Kombi 1.6 90KM 66kW
Ten typ jest tani. Kupiłem swojego za 10000. Cieszyłem się bardzo, ale zakładając tą cenę i to co trzeba w niego włożyć to lepiej było by kupić coś za 20000zł i wyszło by na to samo. Odradzam!
~Czarko306
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
W 2000 z salonu z tym silnikiem 2,0 HDI za 56,000 pln.Teraz można dostać używany w cenie 20,000 do 27,000 lepiej byłoby teraz kupić, ale ktoś musiał być pierwszy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II Kombi
9,1
~pilnik@alpha.net.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Kupiłem nowy samochód z dużym upustem, Fiat Palio byłby o 2 tys. droższy, a przecież nie ma porównania (włoska tandeta)
Peugeot 306 II Kombi