Lista ocen Peugeot 307 I Kombi (95) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Maksymalna ocena - to jest ogromny samochód w swojej klasie. Mnóstwo miejsca na nogi z przodu, pasażerowie z tyłu mogą siedzieć bez bólu, prawdopodobnie jedyne auto w tej klasie, gdzie można postawić dwa foteliki dziecięce z tyłu i jeszcze jedna osoba wygodnie usiądzie. Zaletą są osobne fotele z tyłu (SW 7 osób), możliwość konfiguracji siedzeń tylnych w dowolny sposób z wykorzystaniem nawet bagażnika, aczkolwiek 7 dorosłych osób nie pojedzie....
~Piotr
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Już pisałem wcześniej, nie ma takiego drugiego kombi, w którym zmieściłoby się nawet 7 osób. Każdy pasażer w drugim rzędzie ma swój fotel, a nie mało wygodną kanapę. Z tyłu sporo miejsca na nogi, chyba, że jedzie 6-7 pasażerów. Wtedy tylne fotele trzeba nieco posunąć do przodu i miejsca jest mniej. Samochód 10 cm wyższy od wszystkich obecnie w 2017 r. produkowanych kombi co powoduje, że nad głową wszyscy mają dużo przestrzeni.
~PUG_user
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
To jest to!!! Przestrzeń jak w klasie średniej, b.duzo miejsca nad głową. Kierowca i pasażer czują b.dużo miejsca, z tyłu trochę mniej miejsca na nogi ale dla osób do 175cm wzrostu nie stanowi to problemu nawet na 1000km trasach. Dla rodziny czteroosobowej z dwójką dzieci (do 15 lat) jest to b.przestronny samochód. Przestrzeni jest minimalnie więcej niż w Focusie (w Corolli przestrzeń jest najsłabszym elementem)
~Carat
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Dużo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, zarówno na nogi jak i nad głową (mój syn ma 194 cm wzrostu i mieści się bez problemu). Bagażnik duży (wersja nadwozia SW), można łatwo powiększyć przez złożenie siedzeń, ich przesunięcie! lub całkowity demontaż (każde wyciąga się osobno). Niestety krótki pas bezpieczeństwa dla pasażera z przodu i kierowcy.
~:)
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Z tyłu nad głową rewelacja, ja mam prawie 190 cm i nie ma mowy żebym dotykał głową sufitu (nawet z włosami na żelu:)), dla kierowcy też jest ok, jednak przy moim wzroście pedały mogły by być trochę głębiej, za mną pasażerowie nie mają też za wiele miejsca na nogi, no ale się zmieszczą, co większym muszę przesuwać mój fotel trochę do przodu.
~thule1
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Pomimo tego że 307 jest postrzegane jako miejsze kombi w porównaniu np do Laguny czy Mondeo, to okazuje się że to w rzeczywiśtości naprawdę duże auto, ja mam 182 cm wzrostu siadam wygodnie za kierownicą samochodu, z tyłu tyle samo miejsca , składając środkowe siedzenie w wersji sw otrzymujemy stolik, do podróży dla 4 osób jest w sam raz
~kowal
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
307 SW to rewelacja, to jest prawdziwy samochod rodzinny, przestronny, wygodny, komfortowy. Tu zadnych zastrzezen. Dla dzieciakow sporo bajerow jak specjalne poleczki na jedzenie, szklany dach, a dla rodzicow spory bagaznik i przestawiane fotele co juz sie kilka razy przydalo.
~Krzysiek
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
ja mam wersje SW Premium, czyli przestawne fotele w drugim i trzecim rzedzie, jak dla mnie bomba juz kilka razy sie przydalo, fotele przy tym sa dosc szerokie i wygodne. Kolejna ciekawostka fotele w 308 SW sa o kilka centymetrow wezsze, chyba ja zmniejszyli.
~Marcin
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
autko z zewnątrz wygląda na nieduże ale w środku miejsca naprawdę jest ogrom!...mam 196 i przez to że siedzę wyżej niż w mondeo jest mi lepiej...z tyłu nawet jak odsunę fotel max to dorosłą osoba na sporo miejsca
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Kombi
6,6
9,1
10,1
~Bartas z Poznania
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Ogromnie dużo miejsca jak na takie auto! Naprawde jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o ilość wolnego miejsca w tym kombi. To nie żadna gówniany kurnik typu audi a4, golf 4 czy bora. 307 ka pod tym wzgledem jest niesamowita.
Peugeot 307 I Kombi