Lista ocen Peugeot 307 I Kombi (80) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz 18lat
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Za cenę 3 letniego samochodu mój tata zapłacił aż ok. 25tys. Gdybym to ja decydował o wyborze samochodu nawet nie spojrzał bym na Peugeota 307 hdi kombi full wypas turbo diesel, wybrał bym prostą dobrą audi w benzynie 1.6 2,0l pewnie a4 starszą niż 2005 rocznik ale był bym przynajmniej zadowolony w chwili wyprzedzania tira czy innego samochodu.
~Kinsky
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Kupilem auto z 2004 w roku 2005 w jakiejs ultra promocji. Zaplacilem za niego mniej niż wowczas u tego samego dealera kosztowal taki sam tylko uzywany i w slabszej wersji. W miedzyczasie jednak stracil w na wartosci tyle, ze nie moglbym dac 5 gwiazdek. Wspolczuje tym, ktorzy dali za te samochody po 100k PLN, czyli sporo wiecej niz ja.
~hop5se
Kombi 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
Za niewielkie pieniądze mam świetne osiągi, wygodę, niskie spalanie i bardzo bogate wyposażenie, czujniki deszczu, świateł, cofania przód i tył, grzane fotele, climatronic, skóra, ESP, ASR, ABS, 6 biegów, fotochromatyczne lusterko, składane lusterka, tempomat, spryski reflektorów, i masę różnych bajerków
~Piotrek
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Auta z salonu są drogie. Kupiłem z wyprzedaży rocznika z b. dużym upustem + przedłużona gwarancja. Biorąc pod uwagę bogate wyposażenie to nawet powinienem dać 5 ale za to że musiałem się denerwować tymi naprawami gwarancyjnymi 4 ( w ASO nie robiono fochów tylko naprawiano duży +)
~thule1
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Są tańsze od aut niemieckich, są wygodniejsze, bardziej komfortowe, silniki charakteryzują sie większą kultura pracy ( porównanie do golf IV) są niby bardziej awaryjne, mają gorszą opinie i są dzięki temu tańsze, więc stosunek jakośc cena doskonale
~emigrant
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
za niecale 30 000 kupilem auto kompaktowe z full wyposarzeniem- klimatronik, ABS, 6PP, szklanym dachem oraz NAVI z duzym wyswietlaczem. Wydaje mi sie ze niczego lepszego z takim wyposarzeniem bym nie znalazl, no i oczywiscie nie 10 letniego.
~Piotr O.
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Nie spodziewałem się, że francuskie auto "przeżyje" wszystkie niemieckie wozy sąsiadów i znajomych. Kosztował mnie ok 60 tys. i to były doskonale wydane pieniądze.
~Rychu
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Obecnie niedrogie auto oferujące duża, konfigurowalna przestrzeń. Mało pali, silnik nie do zdarcia, rdza tylko tylna klapa. Komfort jazdy bardzo dobry.
~Marcin
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
..za te pieniądze stosunek cena jakość idealny...mam autko po akcji serwisowe Peugota na awarie ABS przez co płonęły więc śpię spokojnie
~Bartas z Poznania
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Za te pieniądze otrzymujemy to co cenie bardzo duży samochód o pieknej stylistyce, szczególnie z przodu. Naprawdę pojemne i fajne kombi. POLECAM!!
Peugeot 307 I Kombi