Lista ocen Peugeot 307 I Kombi (97) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PUG_user
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Klimatyzacja jest wydajna (wygrywa z największymi upałami w Chorwacji), wentylacja super. W gorące dni po ruszeniu nagrzanym samochodem klimatyzacja b.szybko uzyskuje dużą wydajność (dużo szybciej niż w Focusie 1.6 nie mówiąc już o Corolli 1.4 gdzie wydajność klimy jest kiepska). Ogrzewanie też działa b.szybko choć w tym wypadku chwalę sobie podgrzewane przednie fotele (polecam!!!)
~Agunia17
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Jeśli chodzi o wentylację i ogrzewanie dałam ocenę "przeciętna", bo kiedy jest -14 stopni na dworzu nie mogę doczekać się, kiedy to auto ogrzeje się, chociaż nastawiam maksymalne grzanie. Oczywiście jak już jest ciepło, nie narzekam, tylko zmniejszam natężenie ciepłego nadmuchu. W lecie pewnie zmienię zdanie...
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Tu klapa - klimatronik absolutnie nie spełnia swojej funkcji, albo ja nie umiem z niego korzystać. Jak dla mnie porażka, ogrzewanie - bardzo długi okres rozprowadzenia powietrza do optimum, tak samo klima, nie umie utrzymać temperatury, wychładza i nagrzewa. Jedna z najbardziej denerwujących rzeczy w tym aucie.
~Marcin L.
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Tragedia. Przez cały okres użytkowania walczyłem z parującymi szybami i niezbyt przyjemnym zapachem z klimy. Mimo corocznej wymiany filtrów, ozonowania wnętrza, suszenia i sam nie wiem czego jeszcze problem powracał gdy tylko robiło się trochę zimniej.
~:)
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Tu jest ok, minimalna temperatura na climatronica mogła by być tylko niższa niż 14 stopni C. Na jesień, czy wiosne, kiedy jest umiarkowana temperatura na zewnątrz, czasami czuć ciepły nawiew z wlotów, przez co może zrobić się za ciepło w aucie.
~Krzysiek
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
i tu nalezy sie pochwala, climatonic dziala bez zarzutu, dodatkowe grzalka elektrycna (program automatychna widocznosc) na pore jesienno zimowa, i co ciekawe nigdy w tym samochodzie nie zaparowaly mi szyby, tu taki efekt nie wystepuje
~Mateusz 18lat
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Nie ma klimatyzacji, ogrzewanie samochodu super. Chłodzenia nie ma! Wiatraki ustawione na maxa niebieskiej skali pompują powietrze o temp. takiej jaka jest na zewnątrz. W upały jakie teraz panują idzie się wściec jadąc w dalsze trasy.
~użytkownik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo wydajna klima, której silnik nie czuje. Znakomite rozprowadzanie, również do tyłu. Minus 1 pkt za głośny nadmuch na najwyższych stopniach i przeciętną skłonność do parowania przedniej szyby.
~picollo21
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Na "1" pauja szyby, na "2" troche glosno... Klima dziala, ale po wlaczeniu dziwne zapachy... Przy ustawionym ogrzewaniu na nogi kierowca ma upal (parzy), a pasazer tak srednio - UWAGA na klotnie z pasazeem!
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Kombi
6,6
9,1
10,1
~Artur
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Klimatronik głupieje przy temperaturze wnętrza zblizonej do temperatury otoczenia - na zmiane mrozi i grzeje. W zimie stale trzeba przechodzić na manual aby nie zaparowywały szyby boczne
Peugeot 307 I Kombi