Lista ocen Peugeot 307 II Kombi (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brudi@o2.pl
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
bardzo dużo miejsca jak na kompakt, myślałem wcześniej o 407 SW, ale jak wsiadłem do 307 SW to zapomniałem o 407, znacznie więcej miejsca niż w astrze, standardowo osobowe SW jest zarejestrowane na 7 osób natomiast 6 i 7 fotel był jako opcja, można przekładać fotele z 2 do 3 rzędu, przy 3 rzędach trzeba się liczyć, że dotyczy to 2 dzieci z tyłu, przy wzroście 178cm nie zmieściłem się w trzecim rzędzie, może pomogłyby dedykowane fotele do 3...
~chab7
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Mam ponad 180cm wzrostu, jest mi wygodnie, dużo miejsca dla kierowcy, podłokietniki, jeździ się wygodnie. Z tyłu bez problemu mieszczą się dwa foteliki dziecięce i jeszcze żona wejdzie w środek przy zachowaniu komfortu jazdy. Idealny samochód dla rodziny 2+2, nie jest za długi, ale za to pojemny. Przy zakupie dwóch kolejnych siedzeń możliwość przewozu 7 osób. Tylne siedzenia regulowane i całkowicie wypinane, można z tego zrobić naprawdę...
~Grzechotnik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jeśli chodzi o miejsce z przodu, to jest jak najbardziej OK, a tyłu dramatu nie ma, ale cudów też nie. Trzeba wziąść pod uwagę, dość wysoko poprowadzoną linię dachu, więc wysocy nie będą wadzili o niego. Bagażnik duży, dodatkowe uchwyty do mocowania siatki lub bagażu oraz schowki na drobiazgi w bagażniku cieszą. Bardzo głęboki i duży klimatyzowany schowek z małymi kieszonkami na drobiazgi.
~halloweed
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Auto nie wygląda z zewnątrz na przestrzeń, którą oferuje w środku. Miejsca jest w opór, można się zgubić :) Na tylnej kanapie również, miejsca na nogi i nad głową jest masa. Auto bardzo szerokie w środku. Bagażnik jest wystarczający żeby w 3 osoby spakować się na tydzień i zmieścić bagaże pod roletą bagażnika.
~Darek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Tej szczególnie z przodu jest sporo. Linia dachu jest wysoko i wewnątrz jest przez to luz. Jedyne co jest słabe to przednie drzwi mogły być troszkę dłuższe. Mam 186 cm wzrostu i jak wsiadam to tak trochę bokiem:-) przeszkadza słupek:-) Na tylnej kanapie mieści się za mną jeszcze dziecko w foteliku. Ciasno ale dajemy radę.
~Marek D
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Nie jest to merol klasy S ale w tej klasie trudno o coś bardziej przestrzennego. Wysoki dach daje swoje... Czuć przestrzeń. Auto daje sporo miejsca pasażerom na tylnej kanapie i dziecko w foteliku nie kopie po plecach (jak w octavii). Siedzenia wygodne z miłą tapicerką. Komfortowa jazda jak dobrym autem z segmentu D.
~codenamepawel
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Posiadam wersję SW, z przodu dużo miejsca, z tyłu miejsca wystarczająco, przy dołożonych 2 dodatkowych fotelach nie ma rewelacji co do miejsca z tyłu, ale bez problemu da się spokojnie usiąść, jedyny minus, to czasem trudno się przypiąć na tylnych fotelach, ciężko wymacać zaczep - są dosyć głęboko.
~jakub_chudziński
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo dobrze, niby kompakt, a miejsca pod dostatkiem, no może trochę więcej miejsca przydałoby się z tyłu. Natomiast przestrzeń dla kierowcy świetna, a bagażnik to bajka. Przeogromny, w dobrym kształcie, przy przeprowadzce i wożeniu wielkogabarytowych bagaży niezastąpiony
~Fiku_Miku
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Miejsca jest dostatek i dla kierowcy i dla pasożytów. Fotele przednie powinny wyznaczać standard (nie przesadzam!) - szkoda że regulacja oparcia skokowa a nie płynna ale poza tym rewela!
~Gerard
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Wysoko sie siedzi, duzo miejsca, auto w wersji 7 osobowej. Nie uzywam foteliz bagaznika wiec bagaznik potezny i wygodny , z tylu i z rzodu duzo miejsca . Duze szyby, przeszklenia
Peugeot 307 II Kombi