Lista ocen Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód kupiony przypadkowo,pojechałem kupić signum z gazem,wróciłem 307 SW. Trafił się egzemplarz praktycznie bezproblemowy,po za zacinającym się zamkiem bagażnika nie miałem z nim najmniejszych problemów. Po 1.5 roku uzytkowania i wymianie rozrządu na dzień dobry,oczywiście filtry i oleje jak najbardziej,ale po za tym zużycie łożysk w przednich kołach. Samochodu używam głownie na dojazdy do pracy,wcześniej 180km teraz 80km dziennie....
~slammer
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Auto fajne, wygodne, dla rodziny ( 7 osób czasem sie przydaje) , wizualnie też przyjemnie się na nie patrzy. Silnik bardzo ekonomiczny przy normalnej jeździe. Jak dla mnie spełnia swoje zastosowanie . Nie jest jednak pozbawione wad, elektryka - zacinające się otwieranie szyb, co chwila przepalone zarówki. Mechanicznie - mam problem z zagrzeaniem się wody , ostatnio silnik szarpnie tak dziwnie raz na jaks czas. Zawieszenie - raz wymienione...
~miff
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód mam od miesiąca, przez ten czas przejechałem dopiero 1500 km, ale jak dotychczas jestem nim zachwycony. Auto bardzo przyjazne. Największym plusem jest jego przestronne i ładne wnętrze (w tym dach panoramiczny), a także niesamowicie ekonomiczny silnik (średnie spalanie 5-5,5 l/100 km). Samochód w tej wersji nie jest demonem prędkości, ale dzięki dużej elastyczności silnika wystarcza do spawnnego przemieszcania się po mieście i w trasie.
~halloweed
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Był naprawdę ok, przez 3 lata przejechałem ok 70tys km, w tym czasie tylko rozładowany akumulator unieruchomił auto (po 9 latach padł oryginalny). Palił mało, miejsca miał bardzo dużo i w kabinie i w bagażniku. Nie bałem się że gdzieś nie dojedzie albo nie wróci. Takie normalne auto. Drugi raz bym nie kupił bo nudny do bólu, mocno traci na wartości i ciężko go odsprzedać. Do jazdy przez dłuższy czas jest ok.
~Pardi
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
jak ktos sie przesida z fiata uno to zwariuje z radosci ale jak z np z passata to bedzie rozczarowany a jak chce sie posluchac muzyki w tym autku to czeka nas kolejne rozczarowanie i co z tego ze sterowanie radiem z pod kierownicy ale te seryjne glosniki masakra i odglos trzeszczenia plastiku nie do zniesienia
~Robustboy
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
To mój już trzeci komentarz - teraz po przejechaniu 140tys km w ciągu 5 lat. Mogę podsumować, że w tym czasie byłem bardzo zadowolony z mojego 307SW - oprócz kilku niedoróbek i usterek okazał się całkiem wygodnym i niezawodnym autem, którym jeździłem codziennie do pracy, zwiedzałem Polskę i Europę.
~Robustboy
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Składanie (zwijanie) tylnej półki jest niewygodne. Pierwszy komentarz - dość entuzjastyczny - pisałem po pierwszych tys. km. Od tamtej pory jednak nie zmieniłem zbytnio opinii, a więc jest dobrze. Mimo uwag bardzo fajnie się jeździ tym autem, jest wygodne, szybkie.
~bw
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolona z tego samochodu , prezentuje się nieźle, przyspieszenie też całkiem niezłe jak na 90KM , wcześniej jeździłam mondeo 2.0 136 KM i różnicy w przyspieszeniu nie ma .Jest bardzo oszczędny .
~Friko
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Nie chciałem francuza bo podobno sie psują, ale jeżdżę tym samochodem od roku i jestem mile zaskoczony. Nie zawiódł mnie ani razu i do tego mało pali.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
6,3
~Luc3k
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Użytkuję ten samochód rok czasu. Przesiałem się z Peugeota 206 1.4 HDI. Jestem pozytywnie zaskoczony, w szczególności osiągami silnika.
Peugeot 307 II Kombi