Lista ocen Peugeot 307 II (117) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 121 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brudi@o2.pl
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
bardzo dużo miejsca jak na kompakt, myślałem wcześniej o 407 SW, ale jak wsiadłem do 307 SW to zapomniałem o 407, znacznie więcej miejsca niż w astrze, standardowo osobowe SW jest zarejestrowane na 7 osób natomiast 6 i 7 fotel był jako opcja, można przekładać fotele z 2 do 3 rzędu, przy 3 rzędach trzeba się liczyć, że dotyczy to 2 dzieci z tyłu, przy wzroście 178cm nie zmieściłem się w trzecim rzędzie, może pomogłyby dedykowane fotele do 3...
~chab7
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Mam ponad 180cm wzrostu, jest mi wygodnie, dużo miejsca dla kierowcy, podłokietniki, jeździ się wygodnie. Z tyłu bez problemu mieszczą się dwa foteliki dziecięce i jeszcze żona wejdzie w środek przy zachowaniu komfortu jazdy. Idealny samochód dla rodziny 2+2, nie jest za długi, ale za to pojemny. Przy zakupie dwóch kolejnych siedzeń możliwość przewozu 7 osób. Tylne siedzenia regulowane i całkowicie wypinane, można z tego zrobić naprawdę...
~Grzechotnik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jeśli chodzi o miejsce z przodu, to jest jak najbardziej OK, a tyłu dramatu nie ma, ale cudów też nie. Trzeba wziąść pod uwagę, dość wysoko poprowadzoną linię dachu, więc wysocy nie będą wadzili o niego. Bagażnik duży, dodatkowe uchwyty do mocowania siatki lub bagażu oraz schowki na drobiazgi w bagażniku cieszą. Bardzo głęboki i duży klimatyzowany schowek z małymi kieszonkami na drobiazgi.
~arti7907
Cabrio 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
przestrzen dla kierowcy i pasażera na przednim fotelu idealna, mam 185 cm wzrostu i super mi sie jezdzilo tym samochodem, nawet mój ojciec który ma 190 cm czuł się w nim idealnie, jeżeli chodzi o tylne fotele, to już nie jest tak kolorowo ale przed zakupem człowiek widzi jak to wygląda, oczywiście woziłem tam ludzi ale podróż w daleka trasę? - ja dziękuje nie jadę!
~kamilo307
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
najbardziej co mnie denerwuje to że nie mogę znaleźć wygodnej pozycji za kierownicą...za wysoko się siedzi(za mała jest regulacja na wysokość) oraz za krótkie siedzisko foteli przednich...pedały też są za blisko względem kierownicy, cały czas mam podkurczone nogi...dlatego rozglądam się za audi tam jest dużo dużo wygodniej (oczywiście moim skromnym zdaniem)
~halloweed
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Auto nie wygląda z zewnątrz na przestrzeń, którą oferuje w środku. Miejsca jest w opór, można się zgubić :) Na tylnej kanapie również, miejsca na nogi i nad głową jest masa. Auto bardzo szerokie w środku. Bagażnik jest wystarczający żeby w 3 osoby spakować się na tydzień i zmieścić bagaże pod roletą bagażnika.
~Darek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Tej szczególnie z przodu jest sporo. Linia dachu jest wysoko i wewnątrz jest przez to luz. Jedyne co jest słabe to przednie drzwi mogły być troszkę dłuższe. Mam 186 cm wzrostu i jak wsiadam to tak trochę bokiem:-) przeszkadza słupek:-) Na tylnej kanapie mieści się za mną jeszcze dziecko w foteliku. Ciasno ale dajemy radę.
~Marek D
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Nie jest to merol klasy S ale w tej klasie trudno o coś bardziej przestrzennego. Wysoki dach daje swoje... Czuć przestrzeń. Auto daje sporo miejsca pasażerom na tylnej kanapie i dziecko w foteliku nie kopie po plecach (jak w octavii). Siedzenia wygodne z miłą tapicerką. Komfortowa jazda jak dobrym autem z segmentu D.
~Wiśniewski
Cabrio 2.0 16V 140KM 103kW
Traktuje to auto do jazdy w dwie osoby, przednie fotele ogromne i wygodne grzane, nawet osoby o wzroście 200 cm znajdą miejsce. tylne fotele do przewozu awaryjnego ale też dają radę, podkreślam to jest cabrio cupe, a nie s klase mercedesa. Wysiadanie i wsiadanie ułatwione przez ogromne drzwi.
~codenamepawel
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Posiadam wersję SW, z przodu dużo miejsca, z tyłu miejsca wystarczająco, przy dołożonych 2 dodatkowych fotelach nie ma rewelacji co do miejsca z tyłu, ale bez problemu da się spokojnie usiąść, jedyny minus, to czasem trudno się przypiąć na tylnych fotelach, ciężko wymacać zaczep - są dosyć głęboko.