Lista ocen Peugeot 307 II (98) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Look7
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
W sumie w porównaniu do innych marek, szczególnie niemieckich poza Oplem, japońskich to mamy na pewno młodszy samochód o około 5 lat w tej samej cenie, porównując mniej więcej to samo wyposażenie i ogólny stan i oczywiście segment. Mam go krótko, ale jak na razie jakość do ceny wypada pozytywnie. Zmienię zdanie jak się zacznie sypać, ale na razie nic takiego nie następuje, ale mam egzemplarz na pewno po niewielkiej stłuczce, ale za to...
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Prawie max wyposażona wersja 1.6HDI 110 oxygo, pełna elektryka, alu 16, czujnik cofania, podłokietniki przód+tył, białe zegary , klima 2 strefowa, dużo schowków itp -brak ksenon, nawigacji, tempomatu-w HTB jest na zamówienie; kupiona z rabatem 18 tys. zł. Auta konkurencyjne (np. toyota auris, fiat bravo II) odpadają w przedbiegach.
~Wiśniewski
Cabrio 2.0 16V 140KM 103kW
Peugeot 307 II
Za kwotę jaką wydaje się za auto trudno narzekać że mało miejsca na tylnych fotelach, że bagażnik mały po złożeniu dachu. Ale nikt nie podaje, przy rozłożonym dachu ma ogromne rozmiary jak na swoją klasę, że podnosi się tak wysoko że nikt głową przy załadunku nie uderzy. I do tego nagłośnienie JBL z suboferem robi kapitalną robotę.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 II
5,9
8,9
10,8
~Marek D
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Za taką kasę nowe auto typu kombi tej klasy i z takim silnikiem to prawdziwa okazja. Te nowe silniki 1.6 benzynowe z 308ek nie dorównują do pięt temu dieselkowi choć ponoć są opracowane razem z BMW. Używane są tanie bo Polak widzi tylko tego przeciętnego golfa, którego bezawaryjność już dawno jest tylko wspomnieniem.
~michal83
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Wybrałem 307 spośród innych pojazdów. Był to wtedy samochód 2 letni. Za tą samą cenę mogłem kupić passata z przebiegiem 5-cio krotnie większym i w wieku 5 lat. Wybrałem 307 i nie żałuję. Moja 307 w chwili zakupu miała przebieg 17 tys km - więc była jak nowa, dodatkowo z gwarancją peugeota.
~arti7907
Cabrio 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
Peugeot 307 II
to francuski samochod i jednak nie trzema tak ceny jak inne niemieckie auta, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze jezeli ktos bedzie musial sprzedac takie auto a bedzie ono w stanie idealny cena moze byc spokojnie wyzsza o 10 tys od auto wystawionych na portalach aukcyjnych
~codenamepawel
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Peugeot 307 II
Używane 307SW można kupić nawet za mniej niż 30 tyś, ale przy tym wyposażeniu warto. W moim wypadku 32 tyś (wliczając nowy rozrząd, przegląd i nowy akumulator) za wersję 307 SW nGama z navi to stosunek cena/jakość jest świetna.
~Gollum
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Kupując na firmę dostałem niezły upust i w zasadzie w tej klasie cenowej nie było innego auta które chciałbym kupić. Albo ich dynamika jazdy była nie taka ( objeździłem dużo aut zanim kupiłem P307SW) albo cena była kosmicznie wysoka.
~jakub_chudziński
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Za to, co ma do zaoferowania ten samochód, to ceny są niskie, na pewno nie ma co przepłacać za Skody czy inne Volkswageny, nie am się co bać Francuzów, trzeba je jedynie dobrze prześwietlić przed zakupem.
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
nie ma równie ładnego, funkcjonalnego, bezpiecznego i tak dobrze wyposażonego samochodu za te pieniądze, w tej samej cenie ma się 3 lata starsze biedne skody z 70tys większym przebiegiem