Lista ocen Peugeot 307 II (23)

3,5
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
ot i tyle co tu więcej pisać - a zapomniałem o głośnikach i radiu - dandetny złom. Radio dobrze odbiera ale wzmocnienie radia i jakość głośników woła o pomste do nieba - total syf
~Sebastian Basior
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Jak na takie gabaryty, wydaje sie byc ta wersja silnika za mala. Szczegolnie mozna odczuc to przy probie wyprzedzania majac na pokladzie 4 osoby. Jadac w 2 w zupelnosci wystarcza. (Silnik)
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Auto jakby szyte na miarę. Na razie za bardzo zwraca uwagę (model po liftingu).
3,7
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
no i kupiłem na razie przebieg minimalny a już są usterki :-(. Reflektory nie wyregulowane a przecież jest właśnie po gruntownym przeglądzie jak twierdziło ASO (błachostka) ale świadczy o ASO. Poważniejszy problem to wspomaganie - za głośno pracuje (mimo, że elektryczne są słyszalne). Czeka mnie wymiana w samochodzie, którym zrobiłem 500 km !!!!!. Aż się boję oddać do ASO. Dla zainteresowanych następna opinia po przejechaniu już jakiegoś... (Silnik)
~SkiBas
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
brak niepokojących odgłosów ... dynamika taka sobie... jeżdże sam więc dla mnie wystarcza (Silnik)
~Freddie Mercury
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Całośc oceniam bardzo dobrze. Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Godny polecenia. LEGENDY O AWARYJNOŚCI TEGO SAMOCHODU TWORZY CHYBA KONKURENCJA I KIEROWCY AUT FIRMOWYCH KTÓRE ŻADNEGO KRAWĘŻNIKA SIĘ NIE BOJĄ !!!
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Na razie OK, nic nie stuka.Dobrze się trzyma w ciasnych zakrętach. (Układ jezdny)
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Trochę za mało mocy, ale do jazdy po mieście i okazjonalnie w trasie zupełnie wystarczy. (Silnik)
~jacek_placek
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Dla dwóch osób O.K. Przy większej liczbie pasażerów i pełnym bagażniku brakuje mocy. (Silnik)