Lista ocen Peugeot 307 II (43)

~Look7
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Fajne autko. Fajnie wygląda, dużo miejsca w środku, może w porównaniu do Passata ciut mniej, ale pakowność podobna zwłaszcza, że Peugeot jest ciut wyższy.
~arszymek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Auto mam od 02.2014 i nakręcone ponad 220 kkm, u mnie 47 kkm. Tym autem jeżdzi mi się najlepiej z tych, które miałem do tej pory (no może jedynie Octavia I może mu dorównac)
~Darek
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
To mój któryś tam samochód. Przedtem dużo jeździłem Fokusem i Octavią I. Na ich tle może jest mniejszy szczególnie od skody ale dla mnie samochód OK. Wygodny pakowny do miejskiej eksploatacji dla jednej dwóch osób nie potrzeba nic więcej. Dla rodziny za mały. Oczywiście byłem nim w Chorwacji i daliśmy radę ale Passatem czy Laguną byłoby wygodniej:-)
~Marek D
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Bardzo przyjemny kompakt dla młodej rodziny choć nie tylko. Bagażnik wielki i pakowny. Wózek typu gondola to dopiero początek jego możliwości. Wnętrze wygodne, przyjemne i kolorowe. Plastiki dobrej jakości i nic nie stuka pomimo przebiegu i mojej szybkiej jazdy nawet po dziurawych drogach takich jak w Lublinie czy Krakowie. Tylko felgi najwyżej się pogną (nie wspominam nawet o stanie opon - profil 55 na jeden sezon...). Sporo radości z jazdy...
~Karol
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Jestem zadowolony, auto w środku wygodnie, bardzo dużo miejsca jak na hatchbacka. Spalanie przy oszczędnej jeździe ok 6L. Jednostka dynamiczna, niesprawiająca problemów. Problemem może być dość niedokładna i taka sprawiająca bardzo luźną skrzynia biegów ale to kwestia przyzwyczajenia. Szaleje też czasami elektronika, ale to zazwyczaj były mega drobnostki które naprawiłem sam albo u mechanika za grosze. Zawieszenie też nie jest wytrzymałe i...
3,3
~Janusz
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Dość sympatyczne toczydło, ale masa drobnych i grubszych usterek mocno zniechęca
~Cybuch
Cabrio 1.6 16V 109KM 80kW
Było to moje pierwsze auto i byłem z niego zadowolony. Przyjemność jazdy kabrioletem jest czymś czego trzeba doświadczyć, przy czym ten okazał się zadziwiająco funkcjonalny i tani w utrzymaniu.
~Boleslaw
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Jedynka,dwójka dobrze , trójka i czwórka spokojnie mogę dać dobrze plus a piątka dobrze. Ogólnie mogę powiedzieć że na trasie nie ma się czego wstydzić. Wyprzedzanie równierz bez większych rozterek typu zdążę czy nie. (Silnik)
3,8
~Michał
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Ogólnie autem w mojej wersji (prestige, czy eksecutive) jeździ się dość dobrze. Gdyby nie stosunkowo duży hałas, i brak poczucia solidności konstrukcji, to byłoby więcej niż \"przeciętnie\"
2,6
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Z przodu OK, ale z tyłu beznadziejnie, szczególnie wieczorem - wyjątkowo nieprzemyślana modyfikacja tylnych świateł. Światła cofania nic nie dają, przy ciemnej karoserii widać tylko ciemność. Bardzo szeroki tylny słupek również ogranicza widoczność przy cofaniu. Lusterka boczne mogłyby być większe. (Widoczność)