Lista ocen Peugeot 307 II (81)

~halloweed
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Był naprawdę ok, przez 3 lata przejechałem ok 70tys km, w tym czasie tylko rozładowany akumulator unieruchomił auto (po 9 latach padł oryginalny). Palił mało, miejsca miał bardzo dużo i w kabinie i w bagażniku. Nie bałem się że gdzieś nie dojedzie albo nie wróci. Takie normalne auto. Drugi raz bym nie kupił bo nudny do bólu, mocno traci na wartości i ciężko go odsprzedać. Do jazdy przez dłuższy czas jest ok.
~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Autko przyzwoite z bardzo dobrym silnikiem. Wygodne do dalekich podróży i przyjemnego przemieszczania się z punktu A do B. Na górskiej krętej drodze, dzięki dobremu trzymaniu w zakrętach, w kierowcy budzi się rajdowiec ale pod warunkiem, że nawierzchnia jest równa, bo na dziurach i wybojach łomocze zawieszenie niemiłosiernie.
~ToMeK
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
super samochód. Jeździłem nim 4 lata.. be najmniejszej wpadki.. 33 stopnie mrozu na całym osiedlu odpalił tylko mój PEG i VolVo kolegi. Samochód absolutnie bezawaryjny bo przez 4 lata nic się w nim nie zepsuło. Serdecznie polecam osobą którym zależy na oszczędnej jeździe naprawde wygodnym i bezawaryjnym samochodem. Jest nieco słaby... mógłby miec lepszego kopa... ale po co. Samochód jest oszczędny ładnie wygląda nie psuje się i nie rdzewieje...
4,1
~Robustboy
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
To mój już trzeci komentarz - teraz po przejechaniu 140tys km w ciągu 5 lat. Mogę podsumować, że w tym czasie byłem bardzo zadowolony z mojego 307SW - oprócz kilku niedoróbek i usterek okazał się całkiem wygodnym i niezawodnym autem, którym jeździłem codziennie do pracy, zwiedzałem Polskę i Europę.
~mihalekkk199
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Kupiłem go z pewnej ręki. Znałem właściciela, który kupił to auto z salonu w moim mieście do swojej firmy. Dodatkowo inny znajomy pracuje jako elektryk w autoryzowanym serwisie Peugeota i potwierdził, że zna to auto i że jest bezwypadkowe itd. Niestety to tylko Peugeot... Kontrolki od poduszek wciąż świeciły ( ostatecznie okazało się, że były i działały.. miałem okazję się przekonać :). Zawór EGR, wtryskiwacze, kontrolka ABS. Elektryka wciąż...
~kuba
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód bardzo komfortowy, przestronny, dobrze wyciszony i wbrew obiegowym opiniom nie sprawił mi nigdy problemu.
2,9
~ttomi1981
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Poza licznymi usterkami, kiepskim serwisem, autko bardzo ładne pakowne, wygodne
~profik
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
za te pieniądze - doprawdy nie dostaniemy nic lepszego - śliczne auto z bardzo dobrym wyposażeniem - według mnie konnkurerncji w tym segmencie brak
~piotr_konin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
może byc, to mój drugi francuz (miałem 206 roland garros - ale mi ukradli) , niezły samochód, obszerny, fajny silnik, parę kłopotów
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 II
5,9
8,8
10,8
~Łukasz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód obszerny, dość dynamiczny, mało pali i to by było na tyle bo koszty utrzymania są kosmiczne. Awaria za awarią! Po 3 latach użytkowania mam go dość i wstyd mi go komuś sprzedać bo jest nieprzewidywalny.