Lista ocen Peugeot 308 I Hatchback 5d (71) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Hatchback 5d 1.6 THP 150KM 110kW
Auto jest bardzo przestronne - zwłaszcza z przodu. Mam 190cm i bez problemu się w nim mieszczę. Przy odsunięciu fotela pasażera do tylu, mogę przewozić na nim osobę niepełnosprawną, która ma wyprostowane całkiem nogi, a z tylu nadal pozostaje jeszcze dość miejsca, żeby ktoś mógł komfortowo siedzieć. Gorzej jest dopiero z jazdą w piątkę - wtedy jest już ciasno dorosłym osobom i jest to roziązanie dobre tylko przy podróży do 100km.
~Bartas
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Z zewnatrz nie wyglada na duzy samochod, a w sorku duzo miejsca. Mam 182 cm wzrostu i jezdze z odsunietym mocno do tylu siedzeniem, a mimo to spokojnie moge przesiasc sie w takim ustwaieniu do tylu i mam jeszcze troche swobody na nogi - pomagaja w tym specjalnie wyprofilowane siedzenia. No i duuuuzy bagaznik. Poprzednio jezdzilem Grand Vitara 5-cio drzwiowa i okazalo sie ze jest tylko 19cm dluzsza!!!
~wafel66@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Z przodu rewelacja ja mam prawie 2 metry i sprzodu nogi mage miec wyprostowane, z tyłu za mna jak to bywa miejsca niewiele ale trudno zeby po odsunieciu fotela na maksa do tyłu gdzie s przoodu jest super wygodnie z tyłu było maks miejsca to jest nie mozliwe. Z tyłu nawet dla mnie sporo miejsca na głowe i na wysokosci ramion.
~keTrab
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Jak na tej klasy auto starczy podróżuję z 2 małych dzieci (2i4 lata) i miejsca jest dość. Dla kierowcy i pasażera też jest dobrze mam 188cm wzrostu i nie mam problemu ze znalezieniem odpowiedniej pozycji dla siebie. Regulacje kierownicy w 2 płaszczyznach bardzo w tym pomaga.
~Qbha
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Przestrzeń w tym samochodzie to bardzo mocny atut. Auto jest wyjątkowo szerokie. Z przodu miejsca dla kierowcy nie brakuje, z tyłu również jest całkiem wygodnie. Szerokie drzwi ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Do tego pojemny bagażnik.
~hellraider
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
kierowca siedzi dośc wysoko i moze sobie ustawic fotel oraz kierownicę tak jak chce . Miejsca naprawdę sporo a jestem wysoki ( 188 cm ) . Z tyłu siedzą moi synowie ( 186 cm i 175 cm ) i nie narzekają wcale :-)
~wiek2@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
największa w tej klasie; podobnie jak w poprzednim modelu (307) całkowite złożenie tylnych foteli wymaga przesunięcia do przodu foteli przednich; dla wysokiego kierowcy do spory problem; na szczęście korzystam z tego sporadycznie
~lucjan
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Wspaniale. Auto jest wysokie przestronne, duże szyby i szklany dach wzmacniają poczucie przestrzeni i wolności. W nocy można oglądać gwiazdy - to opinia dzieci. Materiały dobrej jakości, nie odstraszają jak np. w fordzie czy oplu.
~ZiemoVit
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Żaden z testowanych samochodów nie mógł się pochwalić taką ilością miejsca dla pasażerów: Astra przytłaczała, Huyndai linię okien miał za wysoko, a Kia mimo porównywalnych wymiarów nie dawała poczucia przestrzeni.

Usterki Peugeot 308 I

Peugeot 308 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KONDI
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Mam 185 cm wzrostu i na miejscu kierowcy mieszcze sie spokojnie ale jeżeli ktos tego samego wzrostu miał by siedziec za mną to nie będzie mu za wygodnie no ale w końcu to nie duża limuzyna
Peugeot 308 I Hatchback 5d