Lista ocen Peugeot 308 I SW Facelifting (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~atrax44
SW Facelifting 1.6 e-HDI FAP STT 112KM 82kW
Wersja SW jest dla mnie mistrzem przestronności. Z przodu przestrzeni nie brakuje nawet dla wysokich osób. Z tyłu fotele są rególowane więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ciężko mi co kolwiek powiedzieć na temat trzeciego rzędu, gdyż nie mogę nigdzie dostać foteli (autko zarejestrowane na 7 osób), ale podejrzewam że miejsca tam będzie jedynie jak na lekarstwo. Ale fajnie że w razie W można przewieźć te dwie dodatkowe osoby. Duży plus!
~Rafal
SW Facelifting 2.0 HDI FAP 150KM 110kW
Nie słyszałem by ktokolwiek narzekał. 175cm wzrosu za kierownicą, z tyłu można swobodnie się rozłożyć - fotele przesuwane indywidualnie, odchylane oparcia itd. Komfort zupełnie inny niż na typowych kanapach gdzie przyjmujemy pozycję "na krześle".
~Bronx
SW Facelifting 1.6 HDI FAP 92KM 68kW
To jest bardzo duże auto jak na swoją klasę. Z przodu jest przestrzennie, na tyle także dużo miejsca, kanapa tylna trochę za płaska i po dłuższej podróży niekomfortowa. Dziwne bo w 406 wiedzieli jak zrobić tylne siedzenia.
~Marek
SW Facelifting 1.6 HDI FAP 92KM 68kW
Bardzo wygodne fotele przednie, nawet na długich trasach podróżuje się rewelacyjnie. Tylne fotele trochę za małe na osoby dorosłe o słusznym wzroście.
~Arek
SW Facelifting 1.6 HDI FAP 92KM 68kW
W tej klasie aut świetnie. Wygodne fotele, dobra pozycja. Z tyłu 3 osobne fotele, z których każdy można regulować, a nawet wyjąć.
~Maciej
SW Facelifting 2.0 HDI FAP 150KM 110kW
Pierszy i drugi rząd super (wersja SW z niezależną regulacja wszystkich foteli) Rząd trzeci - wyłacznie dla dzieci do 140 cm
~biote
SW Facelifting 1.6 e-HDI FAP STT 112KM 82kW
najlepsze auto w klasie plus szklany dach daje poczucie przestrzeni
~francuz
jak na uto 4,5metra jest doskonale