Lista ocen Peugeot 308 I SW Facelifting (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bronx
SW Facelifting 1.6 HDI FAP 92KM 68kW
Dramat. Zawieszenie to podły żart, jest niekomfortowy, nerwowy i męczący w dłuższych trasach. Nie radzi sobie z podłużnymi nierównościami, przestarzałe tylne zawieszenie, rzuca koszmarnie tyłem. Zawieszenie przednie nie radzi sobie na łukach drogi przez co auto jest wyraźnie podsterowne. Na mokrej czy zaśnieżonej nawierzchni auto jest naprawdę niezaradne i niebezpieczne. Układ kierowniczy jest uzupełnieniem tej masakry, nieprecyzyjny i...
~Rafal
SW Facelifting 2.0 HDI FAP 150KM 110kW
Nie jest to ścigant, ale w codziennej eksploatacji daje radę, wystarczająco komfortowy, w miarę precyzyjny. Zaskoczyla mnie tylko wyraźnie mniejsza zwrotność w stosunku do wersji 1,6 hdi... promień skrętu z mniejszym silnikiem wydawał mi się dużo mniejszy.
~atrax44
SW Facelifting 1.6 e-HDI FAP STT 112KM 82kW
Mimo, że to kombi to lepiej trzyma się drogi niż mój poprzedni Peugeot, mimo dość miękkiego zawieszenia. Na moje własne życzenie (założyłem 17calowe aluski) komfort się troche zmienił, ale dla efektu wizualnego było warto.
~Maciej
SW Facelifting 2.0 HDI FAP 150KM 110kW
Ogólnie ok. Przydałoby sie obniżyć profil opon i zwiekszyć średnice na 17 cali (pod warunkiem, że ktoś wykorzystuje tą moc silnika) - ale w Polsce drogi na to nie pozwalają.
~biote
SW Facelifting 1.6 e-HDI FAP STT 112KM 82kW
sztywne zawieszenie z 17" kolami nie jest zbyt komfortowe choc na trasie jest naprawde niezle
~Marek
SW Facelifting 1.6 HDI FAP 92KM 68kW
Nie mam zastrzeżeń, dość sztywne zawieszenie jak na auto francuskie.
~francuz
SW Facelifting 1.6 e-HDI FAP STT 112KM 82kW
jestem zaskoczony trakcja i trzymaniem w zakretach
~Arek
SW Facelifting 1.6 HDI FAP 92KM 68kW
Prowadzi się dobrze, ale bez rewelacji.
Peugeot 308 I SW Facelifting