Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback Facelifting (8)

~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Myślę, że po przebiegu 57000 km można już obiektywnie ocenić samochód. Dotychczas Peugeota 308 oceniam pozytywnie. Jeździ się nim przyjemnie, komfortowo i pewnie. Póki co sprawuje się bezproblemowo. Posiadam wersję Active+ w nadwoziu hatchback, z silnikiem 1.2 110 KM z manualną sześciostopniową skrzynią biegów. Samochód zakupiłem jako nowy w 2018 roku, wcześniej także użytkowałem Peugeota (model 208). Jak każdy pojazd również i 308 ma swoje...
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
~Grzegorz J.
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Peugeot 308 jak każdy inny samochód ma swoje zalety i wady, jednak tych drugich zauważyłem naprawdę niewiele.
~damianno53
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Silnik super, dobra dynamika jak na 1.2 i 130 KM, silnik pracuje równo, na wolnych obrotach praktycznie go nie słychać, nie ma denerwującego tyrkotania, szybko się nagrzewa, obecnie zrobiłem nim niecałe 800km ale musze przyznać że jest udany. Silnik zaczyna hałasować dopiero przy 4-5 tyś obrotów, a tak jest przyjemny. (Silnik)
~Jacek
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Autem jeżdzi się dobrze, zawieszenie trochę głosno pracuje na nierównościach, jest ciche żwawe, spalanie przy normalnej jeżdzie akceptowalne 5,4 do 5,8 w 3 dorosłe osoby średnio 110km/h. Pasażeroie na tylnej kanapie mogą narzekać na mało miejsca na kolana ale za to bagażnik jest w miarę pakowny. Podróż do Chorwacji tym samochodem była całkiem przyjemna nie męcząca kierowcy ani pasażerów, spalanie chyba 6 litrów nie przekroczyło.
~Maciejak
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bardzo fajny silnik, brzmi jak szerszeń pod maską, chętnie wchodzi na obroty, niskie zapotrzebowanie na paliwo. (Silnik)
~Marian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bez problemów . Płynna zmiana biegów. Słyszałem ze to japońska skrzynia dostrajana pod producenta. Dlatego właśnie kupiłem w tej konfiguracji (Skrzynia biegów)
~Arek
Peugeot 308 II Hatchback Facelifting