Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback Facelifting (4) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Uważam, że wypada naprawdę dobrze na tle konkurencji. Oficjalne ceny Peugeota są zawyżone, ale można wyrwać spore rabaty. Ja za swój egzemplarz w 2018 r. zapłaciłem niecałe 65000 zł - uważam, że była to naprawdę uczciwa cena w stosunku do tego co oferuje ten samochód. Dzisiaj jest już jednak zdecydowanie drożej ze względu na duże podwyżki w sektorze motoryzacyjnym.
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
~Grzegorz J.
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jakość-cena jest chyba bezkonkurencyjna. Kupiłem samochód z wyprzedaży rocznika, i dostałem upust od ceny katalogowej na poziomie 24%. Żadna marka nie przebiła oferty która dostałem w peugeot
~damianno53
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Pełna wersja po rabacie wyszłą 98 tyś, więc nie jest źle, ale dla zwykłego śmiertelnika będzie drożej.
Peugeot 308 II Hatchback Facelifting