Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback Facelifting (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Uważam, że jest po prostu dobre. W trasie do ok. 160 km/h jest naprawdę przyzwoicie i można swobodnie rozmawiać. Powyżej stają się już słyszalne szumy opływające nadwozie. Nadkola mogłyby być lepiej wyciszone. Sam silnik jak na trzycylindrówkę pracuje kulturalnie i nie jest hałaśliwy, a na pewno nie wyje, jak to stwierdza często polska prasa motoryzacyjna w testach tej konstrukcji.
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
~damianno53
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
DRAMAT .... poza przednią szybą akustyczną reszta do porażka, niestety kupiłem sobie dokupiłem panoramiczny dach.. który szumi już przy 80km/h, nie polecam tej opcji, nie warto...
~Grzegorz J.
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
W samochodzie jest naprawdę cicho. Robiłem przymiarki do zakupu Hondy, no i musze przyznać ze Civic jest znacznie głośniejszy.
~Maciejak
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Słychać każdy samochód przejeżdzający obok ciebie, przy wyższych prędkościach słychać szum wiatru jakby coś nie było domknięte
~Marian
Lepiej niż w mojej poprzedniej Mazdzie cx-5
~Jacek
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Trochę przy wietrze szumi w uszczelkach drzwi.
Peugeot 308 II Hatchback Facelifting