Lista ocen Peugeot 308 II SW (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wolo
SW 1.6 HDi 92KM 68kW
Niestety są małe gnioty które trochę dziwią - francuzi zapewniają że nowa 308-ka jest kontrolowana jakościowo jak żaden model wcześniej a zdarzyły się 3 drobne usterki - po ruszeniu nie wyłączyło się podświetlenie lusterek bocznych, przestało działać podświetlenie pokrętła regulacji ustawienia świateł i chyba najpoważniejsza - wadliwie działający wskaźnik ilości paliwa.
~James_Enfield
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Minus dwie gwiazdki za kilka problemów (choroby wieku dziecięcego) - poszarpywanie przy przyspieszaniu (naprawiono), skrzypiące elektrycznie składane lusterko (naprawiono) i stukające amortyzatory (naprawiono, niestety naciąłem się na dwa bardzo niekompetentne ASO które psują opinie producentowi).
~Jacek. K
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jak na razie całkowicie bezawaryjny. Przepalona jedna żarówka z tyłu od kierowcy pozycyjna. Mogę tutaj dodać nie jako awarię , lecz ciągłą bolączkę peugeota przy zmianach biegu . Dotyczy to pierwszego i drugiego biegu. 3-6 ok. Jest to wada już na etapie projektu.
~Daniel
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
To chyba pierwszy samochód do którego nie mogę się doczepić. Nic mnie nie irytuje w nim. Jedynym mankamentem jest aplikacja peugeot która po aktualizacji nie chce się parować z samochodem. Szkoda bo dziennik spalarnia i tras był fajnym dodatkiem
~damian
SW 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
miałem 2/3 letni model i nic w nim mi się nie popsuło. Jedynie co to przy 150 tys km. uzupełniłem środek FAP co było dość kosztowne, ale ok,,, Wymiana tarczy i klocków przód i tył - w autoryzowanym serwisie jakieś 2000 zł uważam, że jest ok.
~wolo
SW 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto nowe - brak jak na razie usterek. Rusza się delikatnie dźwignia zmiany biegów w serwisie twierdzą że wszystko jest ok, ale w fiacie którego miałem wcześniej był to początek mega kłopotów - luzy na kołach. A tutaj - podobno tak jest i jest to ok.
~aop
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Po kilku dniach przestały działać podnośniki szyb przednich - zepsuł się przekaźnik. Jest to spory dyskomfort, bo nie można bez stresu wjechać tam gdzie są bramki - trzeba wysiąść z auta.
~Ceel
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Wymieniona kaseta drążka biegów (lakier odłaził), kampania klamki, kampania elektryka, urwany odbojnik klapy tylnej, po 150 tys. siłowniki klapy bagażnika zaczęły padać
~Paweł
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Drobiazgi się zdarzają - a to przestanie działać podgrzewanie jednego fotela, a to przestanie działać gniazdo zapalniczki. Irytujące, ale da się wybaczyć.
~PimpuŚ
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Do drobiazgów zaliczyłbym brak średniego spalania w aucie, trzeba sobie wszystko ładnie podzielić, żeby się dowiedzieć ile auto nam pali, dziwne
Peugeot 308 II SW