Lista ocen Peugeot 308 II SW (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~James_Enfield
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Peugeot 308 T9 SW to po prostu piękny i przestronny samochód. Linia nadwozia robi wrażenie, pomimo że to przecież kompaktowe kombi, a te rzadko wyglądają dobrze. Moim zdaniem to zdecydowany lider w swojej klasie. Żałuję, że nie dołożyłem do wersji Allure ze zintegrowanymi LED-ami ale i tak jest dobrze.
~Paweł
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Lakier sporo wybacza, jedna gwiazdka odjęta za tylnie drzwi - o ile przednie zamykają się bardzo łagodnie, o tyle z tyłu słychać nieprzyjemne trzaśnięcie i metaliczny dźwięk. Generalnie tył jest tu potraktowany trochę po macoszemu.
~damian
SW 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Część elementów wykonanych z plastiku, co jest raczej ok, ale blach na dachu, czy na masce zrobiona była chyba z żyletek - zagina się pod wpływem większego wiatru ;)
~Fabian
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Brak relingów, trzeba dokupić belki poprzeczne mocowane do karoserii. Zbyt mały rozstaw belek (brak możliwości regulacji) i za bardzo przeniesione do przodu
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Nie mam opinii o trwałości lakieru, mam 50 km do pracy zobaczymy czy pojawią się odpryski. Póki co nie ma nic a jeżdżę samochodem 4 miesiące.
~Zorba
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Póki co brak rdzy i zastrzeżeń. Nie ukrywam, że to jeden z głównych powodów dla których wybrałem peugeota a nie Forda.
~Bartek
SW 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Sporo plastików - na plus ale blacha chyba dość cienka - nie rdzewieje ale dość wrażliwa na odpryski.
~Masakrus
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Poza małą ilościa miejsca na tylnych siedzeniach jest wygodnie i z przodu i duży bagażnik
Peugeot 308 II SW