Lista ocen Peugeot 308 II SW (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wolo
SW 1.6 HDi 92KM 68kW
Zanim kupiłem porównywałem ze Skodą Octavią wersja Ambiente + Amaizing, Fordem Focusem Titanium, Hyundaiem i30, kia ceed L, Seatem Leonem i Toyota Auris (najdroższa - i co z tego że wartość rezydualna największa skoro trzeba najwięcej na auto wydać). Generalnie w tej cenie żadne z porównywanych aut z podobnym wyposażeniem nie występuje. Jakośc bardzo dobra. Mniej plastikowo niż w octavii, więcej miejsca niż w i30 i ceed.
~James_Enfield
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Za kwotę ok. 70 tys. kupiłem samochód wyposażony w nawigację, klimę dwustrefową, światła do jazdy dziennej, dwa komplety opon z alufelgami, podgrzewane fotele, fotochromatyczne lusterko i wiele innych przydatnych bajerów - nie mam więc w tej kwestii do powiedzenia nic innego niż chapeau bas Peugeot!
~aop
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Cena katalogowa to oczywiście powyżej 70 tyś zl. (Access +elektr. szyby +WIP Bluetooth+ czujniki cofania) i to jest cena bardzo wysoka. Ale po rabacie można kupic za ok 10 tys zl mniej, co można już akceptować. Nieco droższe były Octavia, Leon i inne auta.
~Damian
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jakościowo oceniam to auto bardzo dobrze - po ponad 3 latach i przejechaniu 190tys kilometrów nic nie stuka ani nie puka i brak awarii!!!! Jedynie stosunkowo duża utrata wartości - niestety poprzednie modele pokutują.
~Blackfish
SW 1.6 HDi 92KM 68kW
Używanego roczniaka kupimy za 53-57 tys w zależności od wersji. To 30%-40% taniej niż Golfa i 70% taniej niż BMW1, A3. Są oczywiście jeszcze Mazda 3, Corolla, Lexus 200h za 2 razy więcej. Wybór należy do klienta.
~xad
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Trzeba przyznać, że to nie był tani zakup (średni poziom wyposażenia plus dodatki), no, ale cóż, trochę zapłaciłem za premierę. A jakość wykończenia naprawdę na wysokim poziomie (plastiki itp.)
~Paweł
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bardzo dobry stosunek cena/jakość. Co prawda jest taniej niż reszta francuzów na tym poziomie, ale wciąż Peugeot ostro przebija niemiecką i japońską motoryzację.
~damian
SW 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Z perspektywy czasu uważam, że jest ok, a nawet powiem, że jest to niedocenione auto. Za auta innych marek trzeba zapłacić więcej, a nie dają takiej frajdy i takiego wyposażenia.
~Mephic
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Zakup tego auta za cenę cennikową to szaleństwo. Jeśli już musisz mieć Peugeota i jesteś gotowy na ciągłe wizyty w serwisie - negocjuj. Marże są bardzo wysokie.
~Jacek. K
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Peugeot za te wszystkie poprzednie wpadki chciał się zrehabilitować i to mu się udało . Zrobił duży jakościowy krok do przodu i nie kosztem ceny!
Peugeot 308 II SW