Lista ocen Peugeot 308 II SW 1.2 PureTech 130KM 96kW 2014-2017 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jareckiha
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Generalnie, nie mam się do czego przyczepić. Fotele przednie są bardzo wygodne. Jestem kierowcą więc tylna kanapa nie specjalnie mnie obchodzi - auto jest dla dwóch osób. Tablet - dla mnie rewelacja. Jest w nim wszystko. łatwa i intuicyjna obsługa, w tym navi. Mała kierownica i wysoko położona deska rozdzielcza świetnie funkcjonują. Rouhcomy podłopkietnik sprawdza się podczas długich podróży. Małym nieporozumieniem jest umiejscowienie pod nim...
~James_Enfield
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Ergonomia ogólnie poprawna, natomiast brak drugiego uchwytu na kubek i wieszaków w bagażniku w standardzie uważam za poważne niedopatrzenie. Mimo to odejmuję tylko jedną gwiazdkę, bo auto rekompensuje całość kierownicą przypominającą kierownice do gier komputerowych :) Nieduża, dobrze leży w dłoniach i sprawdza się świetnie w każdej sytuacji (w mieście - BAJKA).
~Mephic
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Duży bagażnik ale brak schowków i miejsca na więcej niż jeden kubek czy chociażby telefon. Trochę obciach, tym bardziej, że producent ewidentnie przedłożył design nad pragmatyzm. Nie oczekuję nudnego Golfa ale zmuszać pasażera do jeżdżenia z kawą w ręce?
~xad
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Ja tam uważam, że jest MEGA. Ekran dotykowy to świetna opcja. Podobnie zegary ponad kierownicą i obrotomierz w odwrotnym kierunku. Nie słuchajcie tych dziennikarzy i testerów, którzy narzekają. Po prostu coś trzeba pisać:) W rzeczywistości jest miodzio.
~Paweł
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Prawie idealnie, chociaż brakuje jednak fizycznych przycisków dotyczących na przykład klimatyzacji. Całą resztę można w zasadzie obsłużyć z kierownicy. Tylko jeden cup-holder - szkoda. Poza tym schowków mogłoby być nieco więcej.
~Paweł
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Wrzucenie wszystkiego w panel dotykowy to zły pomysł . Zmiany ustawień klimatyzacji wymagają wchodzenie i szukanie w panelu a wystarczyłoby jedno pokrętełko. Dobry pomysł ze składaniem oparcia od strony bagażnika.
~Greg
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Wszystko pod ręką. Przydałby się jeszcze jeden uchwyt na napoje. Podłokietnik dobrze umiejscowiony. Spory schowek. Ekran dotykowy bez zastrzeżeń. Kwestia przyzwyczajenia. Bluetooth działa znakomicie.
~Laudman
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Dla mnie OK. Nie podzielam tych uwag, że klima mogłaby być na pokrętłach. Wyświetlacz zbiera się czasem trochę wolno, ale działa. A menu jest przejrzyste.
~Masakrus
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jedyna zaleta tego samochodu.
Peugeot 308 II SW