Lista ocen Peugeot 4007 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zdzisław
Crossover 2.2 HDi 160KM 118kW
To nie rasowa terenówka a jedynie SUV i może właśnie o to tu chodzi bo można szybko i bezpiecznie przemieszczać się po bitych drogach (mój poprzedni krążownik Toyoty wymagał ciągłej uwagi już przy prędkościach 120-130 km/h) jak i dostać się błotnistymi koleinami leśnych duktów do leśniczówki zanjomych (lub własnej - jak ktoś ma).
~Michał Nowakowski
Crossover 2.2 HDi 160KM 118kW
Nic dodać nic ująć. Zadowalający prześwit, duże koła (dziury i koleiny nie robią na aucie żadnego wrażenia). Komfort na poziomie limuzyn średniej klasy (jak służbowe autko mam A4). Brak przenoszenia odgłosów pracy zawieszenia do kabiny pasażerskiej.
~Pucio
Crossover 2.2 HDi 160KM 118kW
Auto pozytywnie mnie pod tym względem zaskoczyło. Bardzo pewnie się prowadzi, nie ma mowy o żadnej nad- , czy podsterowności - niewątpliwie jest to zasługa dość sprężystego resorowania. Całości dopełnia bezpośredni układ kierowniczy.
~Henryk
Crossover 2.2 HDi 160KM 118kW
Niby to SUV ale możliwość zblokowania na stałe napędu 4x4 (a nie jakieś tam sprzęgło wiskotyczne) daje większe poczucie bezpieczeństwa na mokrym i śliskim (a i myślę, że w terenie da sobie radę).
~Marzena
Crossover 2.4 170KM 125kW
Mimo dość sporego przebiegu nadal w doskonałym stanie. Wystarczająco sztywny by nie bujać całym nadwoziem na wybojach i wystarczająco miekki by nie przenosić na pasażerów dziur w nawierzchni.
~Tomek
Crossover 2.2 HDi 160KM 118kW
W odróżnieniu od większości SUV-ów możliwość stałego zblokowania napędu 4x4 (Lock działa w pełnym zakresie prędkości a nie tak jak np. w RAV4 do prędkości 40 km/h).
~Ryszard
Crossover 2.4 170KM 125kW
Tutaj uważam że jest jak dla mnie zbyt twardo po przesiadce z Audi. W zakrętach i na równych autostradach super ale po dziurawych drogach trochę sztywno
~La
Crossover 2.4 170KM 125kW
Zawieszenie bardzo cicho pracuje lecz moim zdaniem jest dość twarde zawieszenie można porównać to właśnie do niemieckiego samochodu typu bmw
~Peugeot 4007
Crossover 2.4 170KM 125kW
Bardzo dobrze pracuje na nierownościach. Prawie wogole się nie przechyla na zakrętach i dobrze sie trzyma drogi.
Dziennik kosztów dla Peugeot 4007
10,3
~Andrzej
Crossover 2.2 HDi 160KM 118kW
Ma pokrętło wyboru trybu napędu - a ja mam wybór i możliwość wpływu na trakcję samochodu w terenie i na drodze.