Lista ocen Peugeot 405 II Sedan (69) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~4lukas@2com.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Mialem przygode w stylu wydmuchania uszczelki pod glowica, ale okazalo sie ze byla nie dokrecona, po za tym ostatnio padlo kolo pasowe. Wczesniej nie zaciekawe hamulce, ale biorac pod uwage co ten samochod przezyl to jest bardzo odporny na katon wlasciwie to sie dziwie ze jeszcze jezdzi). Mozna by rzecz "maszyna nie do zdarcia !!!"
~waldemar.f@neostrada.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Przejechałem 100 tys. km. Wymieniłem rozrząd, serwis pompy i wtryskiwaczy. Inne wymiany eksploatacyjne + wymiany tulejek wahaczy i drążków to narma na naszych drogach. Poza tym pełna niezawodność przez 5 lat. Auto jest SUPER......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~kosiniak
Sedan 1.6 88KM 65kW
Autko nigdy nie zawiodło mnie na tyle poważnie,żebym nie mógł dotrzeć do mechanika o własnych siłach. Poza tym przez rok z poważnych napraw to tylko pompa wodna. I to tylko dlatego ze nie wymieniłem jej od razu przy wymianie pasków.
~rapeskadra
Sedan 2.0 121KM 89kW
tylko raz pojazd nie dowiózł mnie do domu. miałem sucho w baku i kiedy nalałem paliwa bród wszelakiej maści podniósł się z dna i zatrzymał mi pompę paliwa. odblokowali mi w warsztacie i jest spoko.
~ewa_mielnik@wp.pl
Sedan 1.6 88KM 65kW
Jeszcze nie wymagał ode mnie większych napraw... Oczywiście były głupstwa typu tłumik i problem ze światłam, bo włączały się kierunkowskazy ze stopami, ale mechanik zrobił to w 15 minut...
~Malkontent z Kaszub
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Wymieniłem: tylną belkę, nagrzewnicę, świece żarowe, drzwi mająluzy na sworzniach, przeguby, wszystkie gumy od zawieszenia, końcówki drążków, przełącznik świateł, tłoczki hamulcowe itp. Wszystko drogie!
~Arek - aki@kki.net.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
W kazdym aucie po przekroczeniu tych 100 tys. km. trzeba sie liczyc z coraz to nowymi usterkami, jednak nie zdażyło mi sie jeszcze żeby auto odmówiło posłuszeństwa na trasie, a troche Europy nim zjezdziłem!
~srdt power:) wisniowe lwiatko;)
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Tak jak wyzej...kazde zaniedbanie ze strony uzytkownika auto nam wypomnij wiec dbaj i jedz a jak nie dbasz to z czasem bedziesz mial karte stalego klienta u mechanika
~endialdi
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Całe szczeście takich nie miałem ale należy uważać w jakim stanie auto sie kupuje. Największa uwagę należy zwrócić na zawieszenie (tylna belka). u mnie było wszystko ok.

Usterki Peugeot 405 II

Peugeot 405 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Sedan 2.0 121KM 89kW
Ocena jest na wyrost, gdyż auto posiadam dopiero dwa miesiące (2000 km). Na razie poszła uszczelka pod deklem, co skończyło się myciem silnika (prawdopodobnie była źle założona).
Peugeot 405 II Sedan