Lista ocen Peugeot 405 II Sedan (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 2.0 121KM 89kW
Moje autko kupiłem za 7000 zł (finalnie)stan idealny (jak na ten rocznik), po jednym właścicielu w Niemczech, blachy jak nowe, jedynie lekko zużyte uszczelki drzwiowe. Nie ma śladów rdzy na elementach podwozia, tłumiku (nierdzewka oryginalna). Dobre materiały użyte do wykończenia (welury po 11 latach są w lepszym stanie i jakości niż te używane w wielu nowych autach)Biorąc pod uwagę cenę nowych samochodów typu Panda (chyba około 26.000 zł)...
~srdt power:) wisniowe lwiatko;)
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
To auto zawsze konkurowalo w swojej klasie pod wzgledem jakosci i ceny,ze wzgledu na wiesniackie,obiegowe opinie o autach tej marki szybko tracilo na wartosci dzieki czemu mozna za niewielkie pieniadze cieszyc sie dzielem pininfariny na 4 kolkach w wykonaniu francuzkich inzynierow A co do kosztow utrzymania to zapytac warto ile pala TDI z tamtych lat albo ile kosztuje naprawa ich pompy wtryskowej ktora nie znosi polskiego paliwa;] O osiagach...
~kosiniak
Sedan 1.6 88KM 65kW
Za te pieniądze,za które dostajesz naprawdę fajne autko, możesz kupić jedynie zakatowanego VW z realnym przebiegiem 400tys albo zardzewiałego Opla. Trzeba też zwrócić uwagę ,że jest to auto mało popularne wśród wszelkiej maści wielbicieli dresów i młócki w głośnikach, dzięki czemu, szanse na trafienie na zajechany egzemplarz są znacznie mniejsze.
~brv
Sedan 1.4 75KM 55kW
Kupiłem 405-ke za grosze i chyba nie mogłem trafić lepiej. Komfort, spalanie, utrzymanie wychodzi na wielki plus dla tego Peugeocika. Dodam, że ocynk spisuje się rewelacyjnie. Wszelkie niemieckie autka w takim wieku po pierwsze są co najmniej dwa razy droższe i w większości pożarte przez rudą.
~409:)
Sedan 1.4 75KM 55kW
Nie mam zbyt dużego porównania - to moje pierwsze autko, ale nie uważam, że naprawa jest tania - do serwisu nawet nie zajeżdzałem. A jeśli chodzi o cene za jaką zakupiłem auto to przyznam się, że bardzo drogo. Standardowa wersja, bez bajerów za taką cenę to dużo.
~rapeskadra
Sedan 2.0 121KM 89kW
stosunek jakość cena bardzo na miejscu. za 4000zł. mamy wygodny bezpieczny dynamiczny pojazd który nas nie zawiedzie jeżeli my nie zawiedziemy jego. jeżeli chcemy więcej w podobnej cenie tylko mercedes 190 może nam zaoferować.
~waldemar.f@neostrada.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Auto tanie w eksploatacji. Dużo części używanych w dobrej cenie. Nowe też można kupić w przystępnych cenach. Sam zakup auta to niewielka inwestycja. Są tanie i nie są "pożywką" dla złodziei. GORĄCO POLECAM ZAKUP TEGO MODELU.
~marl
Sedan 1.8 101KM 74kW
auto jest bardzo dobrze wyposażone w porównaniu z innymi markami, jakość tapicerki(welur) jest bardzo dobra mila w dotyku i przynajmniej w moim aucie nie widzialem zużycia materiału, pozatym nic mi nie skrzypiało i nie pukało
~Wojciech
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Bardzo dobre auto pod warunkiem, że jest zadbane. Ta uwaga tyczy sie wszystkich samochodów. Szkoda, że czesci już są niedostepne bo zalozyłbym oryginalną kierownicę i fotele. Tych czesci nie ma już.
~darek
Sedan 1.6 88KM 65kW
jest trochę drogi, ale jak ktoś kupi go z dobrych rąk do spokojnie może przejechać nawet do 500.000 tyś.km te silniki tak wytrzymują!!!Sam mam już 283.000tyś km.i jak na razie nie narzekam!
Peugeot 405 II Sedan