Lista ocen Peugeot 406 Coupe (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Coupe 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Wizualnie miód malina :) to już opisałem wcześniej. Sylwetka chyba nigdy mi się nie znudzi. I te drzwi bez ramek :) Z wad to uwaga na progi. W coupe po otwarciu drzwi na progu jest szeroka plastikowa nakładka, pod którą często dostaje się woda i inny syf przez co lubią sobie rdzewieć. Przez swoją unikatowość drogie są ceny poszycia, a zwłaszcza zderzaka przedniego. Używany, przyzwoity egzemplarz to wydatek ok. 1500 zł. Swoje auto...
~Patryk
Coupe 2.0 16V 136KM 100kW
Jedynie rdza lubi pojawiać się na progach. Fakt, moja sztuka nie ma lekkiej historii, bo ruda pojawia się nie tylko tam, oczywiście to wszystko do zrobienia. Niestety na rynku są egzemplarze głównie w średnim stanie, a warto to robić, ponieważ części karoserii tanie nie są.
~Paweł
Coupe 2.2 HDi 133KM 98kW
piekny ksztalt, nic nie rdzewieje, sasiad ma merca 5 lat mlodszego to juz u niego dziury sie pojawiaja, a tutaj ani sladu, gdy mialem stluczke jezdzilem pol roku z obdartym lakierem to nawet rdza sie nie pojawila, do czasu malowania ciagle blyszczal sie ocynk
~WujcioAA
Coupe 2.0 16V 136KM 100kW
Auto jest fenomenalne z wyglądu. Części niestety drogie. Rdzy nie ma się co obawiać.
~Konrad
Coupe 2.2 HDi 133KM 98kW
Piękna, ale niektóre części zabijają ceną.
~brak
kruche zderzaki