Lista ocen Peugeot 406 (375) - Widoczność

Na liście zabraknie 578 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Coupe 3.0 V6 24V 190KM 140kW
jeśli chodzi o przednią szybę i boczną to nie ma się zastrzeżeń... :) jest rewelacyjnie.. ale już przez tylnią szybę jest trochę gorzej, szczególnie przy cofaniu, na samym początku przy zakupie auta miałem problem.. jest to coupe więc macie kufer z tyłu szyba jest zamocowana że nie bardzo można wyczuć odległość do tyłu jeszcze do tego obrys samochodu z tyłu się zmniejsza patrząc przez lusterka.. Ale po kilku dniach nabiera się odpowiedniej...
~kaybeaver@gmail.com
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Też niewiele można zarzucić, nawet przy cofaniu nie jest tak źle, jak w większości sedanów. Wystarczy chwilę pojeździć, wprawić się, a można samochód ustawiać \"na milimetry\" bez większego problemu. Nie jest to traktor (mam na myśli pozycję za kierownicą) w rodzaju C3, czy innego miejskiego auta, ale podobnie jak w przypadku układu jezdnego - Passat się nie umywa.
~Krzysiek
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Miłe fajne siedzonka szczególnie welurowe. Zawieszenie Fajne na Polskie drogi nie pada często ,a jest i wygodne i w miarę sztywne . Miła w dotyku deska. Kierownica którą jak się poszanuje to trochę pożyje. Z widocznością jest gorzej szczególnie do tyłu ciężko wyczuć gdzie się kończy bagażnik i czasem można zahaczyć felgą w krawężnik.
~Machina3012
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Jak na te gabaryty i masę, w aucie widać dużo jedynie może być uciążliwe patrzenie do tyłu gdyż szyba jako tako nie jest zbyt wielka, tylne słupki nieco przeszkadzają ale i tak widać dużo więcej niż w moim poprzednim. Widać co potrzeba nie ma co marudzić. Jednym słowem jak w każdym aucie: Chcesz to zobaczysz.
~Andrzej
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Widoczność jak w każdym kombi ale trzeba uwarzać podczas parkowania ponieważ zderzak z przodu mocno wystaje i można w coś wjechać na parkingu z tyłu podobnie jeśli patrzysz z tyłu na ścianę i wydaje ci się że jest ona około 50cm od tylnej szyby to znaczy że zderzak jest już prawie na ścianie, trochę za małe lusterka boczne
~xms
Kombi 3.0 V6 24V 190KM 140kW
wielkie auto, duże szyby, troszkę przednie słupki przeszkadzają ale jest naprawdę dobrze. Nie mogę odnaleźć się podczas cofania gdyż wydaje mi się, że jestem już na masce samochodu z tyłu a okazuje się, że jest jeszcze dobre 70cm, teraz jadę do oporu aż znikną światła samochodu z tyłu.
~blekitnemigdaly
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
ogólnie przeszkadza mi jedynie słupek A często pomiędzy nim i lusterkiem znika całe auto...więc trzeba też uważać na pieszych przy skrętach...lusterka duże praktycznie nie używam tylnej szyby i najczęściej cofam i manewruję swobodnie na lusterkach zewnętrznych...
~Patryk
Coupe 2.0 16V 136KM 100kW
Widoczność w samochodzie jest bardzo dobra dla wysokich osób takich jak ja, moja ukochana, która jest skromnej postury ma problemy z widocznością przez nisko umieszczone fotele, ponieważ nie mają zbyt dużej możliwości regulacji góra-dół
~Golden
Coupe 2.2 16V 158KM 116kW
Bardzo dobra do przodu, tylu i na boki. Duzy plus za odpowiednio duze i ergonomiczne lusterka. jedyne do czego mozna sie przyczepic to duzy skos tylnej szyby, ktora gdy jest brudna na duzym sloncu bardzo odbija swiatlo i malo przez nia widac.
~gozdziej
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Na boki i do przodu widać idealnie, lusterka są świetne nie ma problemu z cofanie, jedynym problemem jest że przez tylną szybę nie widać końca samochodu i trzeba się trochę nauczyć tej odległości metodą prób i błędów:) Ogólnie przejrzysty jak akwarium.