Oceny Peugeot 406 Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999

Peugeot 406 Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 406 Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999

~andrzej0035@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Poprzednio miałem 405 1,9D, Omegę 2,3TDI i Mitsubishi Galanta 1,8 w benzynie. Najbardziej jednak pasuje mi 406, komfort jazdy, wygląd, przestrzeń w środku. Z osiągami nieco gorzej. Trochę mało mocy jak na jego wagę ale w końcu wiedziałem że to 90KM a nie 150KM gdy kupowałem. Żwawy na niskich biegach, w trasie jak dla mnie trochę brakuje mocy przy wyprzedzaniu. W zamian za brak mocy mamy silnik który nas nie zawiedzie, 1,9 D po dołożeniu...
~dawid781
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Zaskoczył mnie ten samochód bardzo pozytywnie. Biorąc pod uwagę cenę jaką zapłaciłem za niego oraz apsolutną bezawaryjność zdecydowanie polecam. Oczywiście zadbany egzemplarz o który ktoś dba, gniota kupić nie sztuka a potem tylko narzekanie.
3,4
~Danielll
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jesli dostaniecie zadbany egzemplarz to auto bardzo dobrz wam sie odwdzieczy. Jest wygodne, duze, ekonomiczne, jego sylwetka wciaz moze sie podobac. Drobne usterki i mankamenty mozna wybaczyc a dzieki malej ilosci elektroniki i prostej konstrukcji duzo napraw mozna przeprowadzic samemu
3,6
~Grald
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Być może trafiłem trefny egzemplarz Generalnie miło mi go prowadzić - jeżeli nie szwankuje co się ostatnio częściej zdarza ale zbyt dużo zdrowia mnie kosztował Ogólnie jeżeli szukasz samochodu na którym mógłbyś polegać poszukaj paska albo volvo (przed fuzją z fordem) lub dokładnie (z lupą w ręku) go prześwietl
~PAWEL.TRAFIK@POCZTA.FM
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
NIECH MOWIA CO CHCA DLA MNIE IDEAŁ MA LATKA MA KILOMETRY JEDZIE CAŁY CZAS DO PRZODU I NIGDY MNIE JESZCZE NIE ZAWIODŁ I OBY TAK ZAWSZE.... WYGODA KOMFORT I NIEZAWODNOSC A TEGO OCZEKUJE I TA SYLWETKA ...JEST SUPER GORACO POLECA
~SoSik k1helt@tlen.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Super autko . Czasami denerwuje mnie bieg wsteczny ale po za tym nie narzekam . I jeszcze jedna wada to taka że jest troche ,, mułem " jeśli chodzi o wyprzedzanie ( ale czego chcieć od 90 KM ). 175km/h to max prędkość .

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mloda mama
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Ogolnie szczerze trafilam dobrze, zadnych wiekszych pronlemow, spelnia moje wymagania i jako auto rodzinne bo mam male dziecko i na imprezki tez idealnie, wszyscy sie mieszcza, pelna elektryka to luzik, duzo nie pali, jest klima, a ze ma przyciemniane szybki to ma swoj charakterek, taka czarna perelka, pieknie wyglada, ale juz do sprzedania, czas zmienic na 307 heeheheh POLECAM
~Michał Radomsko
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Rewelacyjny samochód, wygodny, tani w utrzymaniu, ponadczasowa linia nadwozia, prowadzi się pewnie, materiały wykończenia wnętrza na wysokim poziomie. Mam go od 8lat. Polecam
4,1
~Kolanovsky
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Potrzebujesz taniego, wygodnego w miarę nie zawodnego auta? Szczerze polecam 406tkę!
~Jerzy ze Szczecina
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód mimo swojego wieku nie straszy, jest dopracowany, nie ma poważnych usterek. Nie rdzewieje.
Peugeot 406 Sedan