Lista ocen Peugeot 5008 II (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Crossover 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Uciążliwe usterki: - czasami po uruchomieniu auta nie działa kompletnie dźwięk w systemie audio (radio, bluetooth, nawigacja, asystent parkowania - brak dźwięków). Po wyłączeniu auta, postoju i ponownym uruchomieniu dźwięk działa ponownie. Nigdy nie zdarza się aby dźwięk przestał działać podczas jazdy - czasami (sporadycznie) po uruchomieniu auta gubione są ustawienia fotela kierowcy - czasami po uruchomieniu grzanie foteli jest włączone,...
~crossway
Crossover 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Tutaj obawiam się że będa pojawiać się często. Do tej porty czyli 1,5 miesiąca miałem 3 różne "usteki". 1. Otwieranie klapy nogą - czasem nie działa 2. Otwieranie przy łapaniu za klamkę - raz nie działało jak wróciłem ze sklepu po 30 min już było ok 3. Kontrolka Add blue nie chciała zgasnąć mimo że nalałem do pełna. Potrzebny był reset na serwisie 4. Zawiesił się ekran komputera pokładowego ale sam się zrestartował po 5 min
~daniel koszalin
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
Auto wyjechało i po 10 km zapaliłą się kontrolka błędu silnika. 6 wizyt w serwisie nie pomogło w rozwiązaniu tego kłopotu. zmiana ASO i 7 wizyta pomogła. okazało się, że uszkodzony był czujnik stukowy ? czy jakoś tak... Zdarza się Ale ASO nie równe drugiemu ASO. szkoda.
~Slk
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
Po 8 tyś,. km zdechł moduł radia - wyświetlacz zaczął się samoistnie resetować, co skutkowało brakiem ustawiania czegokolwiek - serwis na to: "my nie wiemy, musimy odesłać radio..." Po 3 tygodniach w serwisie dalej nie mam auta, ani informacji! Żenada!!!!
~ms
Crossover Facelifting 1.6 PureTech 180KM 132kW
w ciagu ponad roku użytkowania mialem awarie napinacza rozrządu pompy wody i rozerwała się membrana odmy, na szczęście naprawy te zostały szybko usunięte i nie były drogie
~Marek
Crossover 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
System medialny jest względem reszty archaiczny i już w 2017 był słaby. Kilka razy się zawiesił ,nie działa plynnie
~Marek
~Radosław
Crossover Facelifting 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Jak narazie tylko szalejące czujniki ciśnienia oraz inne błedy związane ze spadkiem napięcia (2x). Wszystkie przeszły same.
~Daniel
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
Multimedia się czasami zawiesza. łączność z telefonem po bluetoofie była przerywane co zresztą potwierdził reset ustawień tej funkcji.

Usterki Peugeot 5008 II

Peugeot 5008 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Artur
Crossover 1.2 PureTech 130KM 96kW
Na razie brak uwag. Jedynie czasami system multimedialny troszkę dużej się włącza.