Lista ocen Peugeot 5008 II (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Crossover 2.0 BlueHDI 150KM 110kW
Dość szeroki tunel środkowy pomiędzy kierowcą a pasażerem. Kwestia przyzwyczajenia. Brak kanapy tylniej tylko trzy osobne fotele które dla większych osób mogą być za wąskie. Dwa siedzenia w trzecim rzędzie do przeznaczone raczej dla drobnych osób, lecz na krótkich dystansach się sprawdzą doskonale i dla dorosłych.
~Artur
Crossover 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu wygodnie. Fotele są jednak wyprofilowane i wąskie. Większe osoby mogą być zaskoczone. Z tyłu dużo miejsca. Regulacja każdego siedziska. Dodatkowe fotele są dobre ale jak dla mnie na wycieczki do maks 1-2 h jeżeli siedzą na nich osoby dorosłe. Dla dzieci są wygodne.
~daniel koszalin
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
Z przodu duzo miejsca. Pozycja za kierownicą wygodna. Z tyło masę miejsca. Regulacja foteli pasażerów rewelacyjna - na wiele sposobów. Niektórzy narzekają na szeroką konsolę środkową, że niby na nogi mało miejsca. Mi to nie przeszkadza.
~Jacek
Crossover Facelifting 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
Jak na tak duże auto, jest dużo gorzej, niż w porównywalnych rozmiarowo starym Fordzie Galaxy i Oplu Zafira. Ford po rozłożeniu wszystkich siedzeń miał jeszcze bagażnik. Opel z kolei miał jakby więcej miejsca na siedzeniach.
~Robert
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Kierowca i pasażer z przodu - ideał (mam 187cm wzrostu). Tylnia kanapa - przeciętnie. Ostatni rząd (6 i 7 miejsce) to nawet dla 10latka za mało miejsca pozatym pojawia się wtedy problem z brakiem bagażnika (mieści się torebka).
~Kamil
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
UWAGA! Fotel przedni pasażera składa się tylko w wersji allure, to jest straszna kicha, bo płacą 100tys. zł za auta nawet w wersji active i active+ i mieć brak możliwości położenia siedzenia jest żenujące.
~ms
Crossover Facelifting 1.6 PureTech 180KM 132kW
tutaj jest super, można spokojnie siedzieć w 3 osoby z tylu z uwagi na 3 osobne fotele, dziwie się ze ten patent jest tak rzadko stosowany w suvach, bagażnik również bez zarzutów
~Radosław
Crossover Facelifting 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Zarówno w pierwszym rzędzie, jak i w drugim miejsca jest więcej niż potrzeba dla pasażerów do 190 cm wzrostu. Trzeci rząd na krótkie odcinki też do wytrzymania.
~Daniel
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
1 rząd dużo miejsca. Drugim rzędzie da się pochylać trochę siedzenia. Leczy gdy w trzecim rzędzie siedzą osoby drugi rząd musi być przesunięty w przód co powoduje, że jest ciasno.
Dziennik kosztów dla Peugeot 5008 II
~crossway
Crossover 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Dużo miejsca wszędzie. Nic nie przeszkadza. Ktoś pisał że tunel środkowy przeszkadza przy opieraniu się o niego kolanem. Nie wiem dlaczego bo ja nic takiego nie zaobserwowałem.