Lista ocen Peugeot 505 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Winiarski
Sedan 2.3 TD 80KM 59kW
no niestety moje autko skończyło na złomie, podczas jazdy schowało mi sie tylne lewe koło. do wymiany cały most przeguby wszystko no ale skąd zdobyć te części? Z wielka przykrością musiałem odcholować auto na swój ostatni spoczynek. Tak byłem do tego auta przyzwyczajony że nie da sie opisać...teraz na jego miejscu jak narazie pojawiło sie cinquecento...ale mam nadzieje i dobre mysli że uda mi sie w przyszłości znaleźć okazje i kupic ponownie...
~Piotr Stojowski
Sedan 2.5 D 69KM 51kW
505tkę można w tej chwili kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, szkoda tylko, że większość dostępnych w Polsce to raczej "biedne" i mocno wyeksploatowane egzemplarze (chociaż trafiają się perełki), ale cóż w czasach kiedy te samochody były produkowane, mało kogo w naszym karaju było stać na takie cacko
~Stanisław Babski
Sedan 2.0 97KM 71kW
Jest to mój 7 Peugeot 505. Ten samochód jest niesamowity i pewnie dlatego już go nie produkują. Jestem zachwycony ich nie zawodnością , jedynym mankamentem jest to że nie jest już tak często spotykany na drogach.
~WickEdd
Sedan 2.0 97KM 71kW
Swietne auto jak za te pieniadze (kupione 6 lat temu za 6000zl) teraz warte mniej ale mimo wszystko to jest mala limuzyna (wygodniejsza od merca E klasy z tamtego czasu)
~turbowisnia
Sedan 2.2 i 114KM 84kW
Zapraszam do klubu peugeota 505!!! Opinie, problemy, debaty, zloty to wszystko o 505! www.peugeot505.pun.pl :) Pozdrawiam
~przedpelski@usa.com
Sedan 2.0 TI 110KM 81kW
Za te grosze? nie kupisz niepowtarzalnego samochodu, dzięki którym możesz już kreować się na ekscentryka.
~DAREK
Sedan 2.5 TD 105KM 77kW
SAMOCHÓD NIE JEST DROGI Z UWAGI NA ROCZNIK ALE JEST WART WIELE WIĘCEJ NIZ ŻĄDAJĄ ZA NIEGO
~donatzamiara@wp.pl
Sedan 2.5 D 69KM 51kW
całe szczęście że ja mam Peugeota 505. szkoda że już nie produkują wart był pieniędzy które za niego dałem
~jakub
Sedan 2.0 98KM 72kW
raczej trzymaja sie w canie ale to zasluga jakosci i wlasciwosci
~grzesikol@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 97KM 71kW
za taki szmal,tyle bajerów tylko nie mam zadnej literatury prosze o pomoc