Lista ocen Peugeot 508 I (160) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
troche pierdół się nazbierało ale to wynikające z ekspolatacji. 2 łożyska w kołach, poduszka pod silnikiem, wahacze, Alternator, bateria piliota, 2 klamki od heads free, Wypalone ogniwo tylnej lampy, czasem jakaś żarówka się przepaliła. Sporadycznie zawieszający się wyświetlacz centralny komputera pokładowego. A tak to juz typowa ekspolatacja klocki tracze rozrząd olej itp czyli strandard. Polecam skrócic interwał zmiany oleju do 10 tys max...
~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
I tu pojawia się kwestia - \"francuskości\" auta. Nie mogą zrobić auta, do którego nie byłoby zastrzeżeń. np. stukanie zawieszenia - już po 6000 km - okazało się, ze to wina jakiegoś smaru - posmarowali i przestało. Dalej lejąca się woda przy otwieraniu klapy bagażnika - ponoć nie wiedzą co z tym zrobić. w zimie, zacięło się lusterko przednie prawe (nie chciało się otworzyć), czujniki parkowania w zimie - wystarczy, że są lekko zaśnieżone i...
~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
wymieniony czujnik temperatury silnika (akcja serwisowa), który podawał błedne dane na komputer. U mnie objawiało sie to niespodziewanym wyłączaniem klimatyzacji przy forsownej jeździe. Skrzypiace zawieszenie przy niskich temperaturach, Wymieniony profilaktycznie łańcuch rozrządu z napinaczem - głośna praca zimnego silnika przez kilkadziesiat sekund. Sporadycze szrpanie silnika przy przyspieszaniu - przepłukano zawory z nagaru. Wszystko...
~jarek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tutaj się trochę zdenerwowałem właśnie wczoraj przy rutynowej kontroli poziomu oleju, drugi raz na przestrzeni roku ułamała mi się końcówka bagnetu,za pierwszym razem wpadłem w panikę i zdejmowałem miskę, spuszczałem praktycznie świeży olej,ale zobaczyłem że niema praktycznie takiej możliwości żeby coś się uszkodziło dlatego teraz poczekam z tym do wymiany oleju.
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Miałem mazdę 6 i po 120tys km poszłą panewka na wale- silnik do wymiany, u brata po 140tys km to samo w Avenzisie, W citroenach denerwujące były drobne usterki elektryki, Octavi nie porównuję bo przy wyżej wymienionych to fura nie auto- nie znosiłem go chociaz miałem od nowośći. Peugeot 508 po 137tys km bez usterki, po prostu wzorzec niezawodności.
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
na 290 tys lewe lusterko przestało się składać, może z 2 razy zgasł mi komputer, ale to żaden problem, Poza tym jakoś sobie nie przypominam żeby jakieś drobne rzeczy wyskakiwały. Elektryka działa be zarzutu. Samochód nigdy nie zawiódł , nie staną nie zastrajkował. Jak coś się działo to spokojnie można było dojechać do serwisu
~Michał
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
W ciągu dwóch lat poprawiłem ustawienie maski, wymieniłem czujnik parkowania, i żarówki w lampach na bardziej wydajne. Czasem zawiesi się połączenie systemu multimedialnego z telefonem (bez względu na markę (Samsung, Honor, Huawei, Apple sprawdzone) ale wystarczy zrestartować system i wszystko działa jak należy
~Peter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Cholerne mnóstwo upierdliwych usterek elektronicznych, których usunięcie kosztuje niemałe pieniądze. Dodatkowo trwałość pojazdu też nie jest najlepsza, tapicerka się wytarła, kierownica wygląda jak po 2x większym przebiegu, plastiki skrzypią, zepsuła się tylna wycieraczka, a raz okno wpadło mi do środka drzwi podczas jazdy.
~Maciej K
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Mam tu na myśli problem z poszyciem foteli przednich kierowcy i pasażera które przy tak małym przebiegu są tak wysiedziane i zużyte. Serwis pierwszą wymianę poszyć zapewnił przy 8 tyś. KM obecnie przy 22 tyś. KM po raz kolejny poszycia do wymiany. Problem zgłosiłem do Peugeot Polska.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kuba
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Uznajmy, że na razie mnie to nie dotyczy :) Jednak znajomy ma 508 z 2011 roku, z silnikiem HDI o mocy 140 km i przebiegiem 377 tys. Zgadnijcie co się zepsuło w samochodzie do tej pory... Kompletnie nic :) Wystarczy tylko nie drażnić lwa i regularnie i solidnie dokarmiać :)