Lista ocen Peugeot 508 I (14)

~Kris
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
To jest na prawdę super auto. Bardzo komfortowe i mega wyposażone. Dające niesamowitą przyjemność jazdy. W miescie sie fajnie jeździ ale w trasie czuje sie jak ryba w wodzie. Duży, wygodny, bezawaryjny. Czy coś wiecej potrzeba? Jak patrze na te obecne SUVy z silnikiem, 1,2 to mi sie śmiać chce. Powiem jeszcz że przed tym peugeotem mialem BMW X3 2.0d i mialem z nim tyle problemow że szok. Teraz nie wiem ze mam samochód. Trudno bedzie go...
~Voytec
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Świetna linia nadwozia, klasyczna. Przyciąga uwagę, mimo że auto jest na rynku od 5 lat niewiele ich na ulicach. Kupiłem w czarnym kolorze i w tym limuzyna prezentuje się najlepiej. Biały i szary nie daje efektu elegancji.
~Jacek
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Długo zastanawiałem się na wyborem auta. Wybierając jezdzilem jeszcze Mondeo superbem, passatem i Insignią. Wybór padł na Peugota, choć passat był blisko. Stylistyka wnetrza mi mniej odpowiadała.
3,7
~Velocityraptor
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Niby klasa premium ale jednak taka większa 407, w dodatku projektowana w pośpiechu. Z GT taki sportowy samochód jak z atleta z grubasa, który sobie opaskę Nike na głowę założył. Owszem 1.9 tdi rozgania na autostradzie, ale szału nie ma. Ergonomia woła o pomstę do nieba a 407 i 406 obracają się na szrotach.
~macreksio
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Bardzo przyjemne i komfortowe auto. Zapewnia wszystkim pasażerom wygodną podróż, nawet na bardzo długich dystansach. W tej wersji ma pełne wyposażenie i ciężko o równie atrakcyjne auto za te pieniądze
~Marcin Kobus
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Peugeot 508 SW GT to bardzo dobrze wykonane,swietnie wyposazone auto,ktore naprawdę wspaniale sie prowadzi i daje frajde z jazdy
~kierowca bombowca
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Najlepsze auto jakim jeździłem. Ekstremalnie wygodne- niech żyją fotele z regulowaną długością siedziska. Wyświetlacz HUD to świetna rzecz. Dużo miejsca na nogi zarówno dla kierowcy jak i pasażerów.
~Franek Kopyto
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Auto posiadam od miesiąca więc za dużo nie napiszę mądrego. Jednak na mogę stwierdzić, że jest bardzo wygodne dzięki czemu przyjemnie się jeździ. 508 połyka drogę, a kierowca nie czuje zmęczenia. Skrzynia automatyczna działa specyficznie tzn. z lekkim opóźnieniem, ale to nie problem trzeba się przyzwyczaić i współpraca kierowca-samochód będzie prawidłowa. Polecam ten wózek. Zastanawiałem się nad minusami i jedyny jaki zauważyłem po tak krótkim...
~macreksio
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Bardzo komfortowe, mocne auto do dalekich podróży.
~GRABI28
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Peugeot 508 w wersji GT w najbogatszej dostępnej możliwej konfiguracji z masażem fotela kierowcy włącznie. Klasa premium w rozsądnej cenie z mega mocnym i oszczędnym silnikiem oraz lekko odpala automatyczna skrzynia biegów ale niezawodną i trwałą a to najważniejsze AUTO GODNE POLECENIA!