Lista ocen Peugeot 508 I Sedan Facelifting (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cube
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Peugeot 508 I
Bardzo pozytywne odczucia. Chyba najlepszy aktualnie stosunek: cena/jakość/wielkość/wyposażenie-wg. mojej kilkumiesięcznej analizy konkurencja nie ma niczego porównywalnego. Bardzo dobre materiały wykończeniowe, dużo miejsca, generalnie bardzo przemyślane auto, poza brakiem podręcznych schowków, oraz niezrozumiałą konstrukcją i wyprofilowaniem klapy bagażnika (podczas deszczu jeśli się nie odczeka aby woda spłynęła przed otwarciem bagażnika,...
~Kuba
Peugeot 508 I
Dodaje Ocenę po tygodniu użytkowania, czyli pierwsze wrażenie jakie wywarł na mnie samochód. Za rok zjawię się znowu, by opisać wrażenia po dłuższym użytkowaniu. Robię ok. 30 tys. km rocznie, także ocena powinna być już bardziej precyzyjna :) Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że auto nie odbiega jakością wykonania, oraz precyzją prowadzenia od niemieckiej konkurencji. Sam kiedyś byłem fanem tych właśnie marek, zza granicy zachodniej, jednak...
~bodhi
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Peugeot 508 I
Wahałem się pomiędzy Toyotą Avensis i Peugeotem 508 i wybrałem "Francuza" i na razie nie żałuję. Peugeot prezentuje bardzo wysoki komfort jazdy, cichy silnik oraz bardzo dobrze wykończone wnętrze. Aktualnie mam przebieg niespełna 4 tys.km. (w niecałe dwa miesiące) w tym wyjazd na narty w Alpy (były "agrafki") - samochód sprawdził się, zarówno na trasie jak i w mieście.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Fasolista
Peugeot 508 I
Zupelnie nie rozumiem nawet umiarkowanych zachwytow nad tym samochodem. Zapraszam do obiektywnej opinii, patrzac przez pryzmat: najwyzszy model peugeota (nie liczac suvow), konfrontacji D klasy innych marek starszej produkcji i dzisiejszej E klasy. Samochod dostalem jako zastepczy i nie spodziewalem sie takiego badziewia. Uwazam ze zdecydowanie warto rozejrzec sie za czyms innym.
~Szymon
Peugeot 508 I
To samochód służbowy. Jestem bardzo zadowolony. Zdaję sobie sprawę że są samochody dające więcej frajdy z jazdy ale za te pieniądze muszę przyznać że spełnia moje wszystkie potrzeby. Wnętrze jest bardzo eleganckie i robi dobre wrażenie jakościowe. Bardzo ładny jest biały perłowy lakier - mieni się jakoś tak szczególnie.
~Igi
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Peugeot 508 I
Świetne auto na dłuższe trasy. Wygodne i szybkie. Mam bogate wyposażenie na którym nie warto chyba oszczędzać. Atrakcyjna cena w porównaniu z nieieckimi autami. Ja zapłaciłem 120 000. Za tyle można mieć gołego pasatta. A nie b. Mocnego diesla z nawigacją, automatem i polskorami i head-up'em i kamerą cofania
~wszczyg
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Peugeot 508 I
To mój drugi 508, teraz wersja Allure w pełni doposażona (reflektory full LED itp). Wygodny samochód o cechach limuzyny klasy premium, użyte materiały we wnętrzu naprawdę dobrej jakości nic nie trzeszczy i nie stuka, przyjemne w dotyku, eleganckie.
~Lukasmasdes
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Peugeot 508 I
Auto mam od 3 tygodni. Największy pozytyw za wykończenie, silnik i wyciszenie. Zbiera się bardzo fajnie od samego dołu przy czym prawie nie słychać silnika. Wykończenie sprawia wrażenie jak by to była to klasa premium.
~Mateusz
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Peugeot 508 I
Nie powiedziałbym, że jest doskonale, ale jest lepiej niż dobrze. Auto sprawia wrażenie luksusowego (i w sumie takie jest). Do tego reflektory LED i 19 calowe felgi... no palce lizać.
~Maciej
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Peugeot 508 I
Piękny wygląd, auto znakomicie się prezentuje zarówno na zewnątrz jak i w środku. Zwraca uwagę innych. Polecam każdemu, kto szuka niebanalnego samochodu.
Peugeot 508 I Sedan Facelifting