Lista ocen Peugeot 508 I Sedan Facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wszczyg
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Autem bardzo wygodnie podróżują 4 dorosłe osoby. Zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca na fotelach i kanapie jest dużo. Z tyłu nie musimy się martwić co zrobić z nogami. Po prostu jest wygodnie. Za kierownicą jednym ciurkiem przejechałem 1200km (autostradami) i po zakończeniu podróży byłem w całkiem dobrej kondycji fizyczno-psychicznej.
~Szymon
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest dobrze, z przodu nawet super. Mam wyciągane siedziska i elektryczną regulacje foteli - bardzo jestem zadowolony. Z tyłu lepiej niż w Lagunie - dzieci przestały narzekać na brak miejsca. Bagażnik - jak na sedana duży. Kombi zawsze jest praktyczniejsze ale taki wybrałem - znacznie ładniejsza linia wg. mnie.
~Cube
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Tu jest bardzo dobrze. Kierowca i pasażer podróżują w bardzo dobrych i komfortowych warunkach, mając przy tym bardzo dużo przestrzeni dla siebie, przedział pasażerski z tyłu w porównaniu do Passata B5 ma dużo więcej przestrzeni dla pasażerów i co ważne w 508 tunel środkowy praktycznie nie występuje.
~Kuba
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Tutaj też niektórzy gadają głupoty, że ciasno... hmmm, mam 185 cm wzrostu i sam za sobą mam jeszcze 10 cm przestrzeni przed kolanami. Rzeczywiście, bardzo ciasne i klaustrofobiczne auto ;)
~Mateusz
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Ogrom. Naprawdę, miejsca jest bardzo dużo. Bagażnik niewiele mniejszy niż w kombi (oczywiście niższy, ale i tak obszerny). Trzydrzwiowa szafa z Ikei się zmieściła po złożeniu tylnych foteli.
~Tomek
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Miejsca dla każdego bardzo dużo a fotele są bardzo wygodne i wysuwany pod nogi fotel pozwala na usytuowanie miejsca idealnie dla każdego kierowcy.
~Lafarju
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
denerwowało mnie że fotela kierowcy nie można jeszcze bardziej obnizyć, widac że jest miejsce na to. Mam 1.86 m wzrostu.
~Robert
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Wygodnie, odpowiedni dla podróży nawet na bardzo długie trasy.
~Lukasmasdes
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Miejsca w kabinie jest pod dostatkiem jedynie bagażnik jest trochę płytki.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I Sedan Facelifting
5,7
~Michał
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Duże autko z przodu, z tyłu, w bagażniku.
Peugeot 508 I Sedan Facelifting