Lista ocen Peugeot 508 I Sedan Facelifting (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Jedynym mankamentem są wycieraczki, a raczej ich ustawienia. Same pióra świetnie na razie się spisują, ale po włączeniu spryskiwaczy wycieraczki za długo machają. Spokojnie wystarczą 3 przesunięcia, aby pozbyć się wszelkiej wody to one machają 5 razy, przerwa i jeszcze 1. Powoduje to rozmazanie szyby i skraca żywotność piór bo za 4 i 5 razem już słychać, że haratają o szybę - jeśli można to jakoś inaczej ustawić to byłbym przeszczęśliwy....
~wszczyg
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Widoczność bardzo dobra ale z ograniczeniami, boczne przednie słupki trochę zasłaniają przy ostrych zakrętach. Widoczność do tyłu wystarczająca, boczne lusterka o dużej powierzchni pozwalaja bez wysiłku kontrolować sytuację z tyłu. Warto dokupić "detektor martwego pola". Samochód jest długi (4,8m) i strefa martwa jest trudna do oceny bez wspomagania detektorem.
~Fasolista
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jak dla mnie widocznosc na skrzyzowaniach jest okej, gorzej z parkowaniem. Czujniki wlaczaja sie w dziwnych momentach - nie moze po prostu byc od razu wizualizacji, tylko jak znika przeszkoda to znika tez symbol radaru, a kamerka na zderzaku - tego jeszcze nie grali, nie widax na niej nic!
~Szymon
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Do przodu super - widać maskę. do tyłu - przeciętnie. Trochę szerokie słupki B ale już się przyzwyczaiłem. Nie czuję jakoś kamery cofania - jak dla mnie zbyt odrywa uwagę od kierowania - wystarczyły by czujniki. za to ciesze się z posiadania czujników martwego pola - to sprytne urządzenie.
~Tomek
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Luxus ale mercedes, po wygodnym chryslerze nie zawiodłem się skóry i wykończenia doskonałej jakości i dają poczucie komfortu i luksusu. Wykończenie bardzo dobre z rewelacyjnych materiałów w pakiecie ze skórzaną tapicerką masaże siedzenia i regulacja foteli z zapamiętaniem kierowcy to super rozwiązanie.
~Kuba
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest to sedan, więc widoczność nie jest jego mocną stroną, plus za wysoko poprowadzoną linię szyb, co daje bardzo przyjemne poczucie bezpieczeństwa. Minus za lusterko lewe, które ma ograniczone odchylenie... Mam nadzieję, że w przyszłości panowie z PSA to poprawią.
~Cube
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca, dobra funkcjonalność i ergonomia. Minus za brak poręcznych małych schowków. W opcji z podgrzewanymi fotelami nie ma gdzie położyć na widoku telefonu typu smartfon-to uważam za totalne niedopracowanie.
~Lukasmasdes
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Widoczność ograniczają szerokie słupki ale czujniki parkowania i kamera cofania ułatwiają manewrowanie. Polecam światła full led są rewelacyjne. System automatycznej zmiany świateł mijania/drogowe działa rewelacyjnie.
~Maciej
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Bardzo dobra widoczność. Duże lusterka. Całość wspaniale dopełniają czujniki parkowania i kamera cofania. Polecam również czujnik martwego pola - warto dopłacić za tą opcję.
~Robert
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Duże okna - duża widoczność. Trochę środkowy słupek mógłby być węższy, ale to nic przesadnego.
Peugeot 508 I Sedan Facelifting