Lista ocen Peugeot 508 I Sedan (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Voytec
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Nowy jest drogi, wersja GT, kosztowała około 35 000 ?. Ale za te pieniądze jest wszystko : skóra, masaże, automatyka, elektryka, full wypas! Za czterolatka z przebiegiem 35 tys. km dałem 17 000 ?. Peugeot już nie montuje silników o pojemności 2200 ccm HDI gdyż podniósł moc dwulitrówki do 183 KM i 2,2 L stracił rację bytu. Poza tym cło i akcyza powyżej dwóch litrów znacznie podnosi cenę samochodu przez co producentowi spada eksport.
~nosurprises
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Nie ma w tej klasie lepszego auta z takim stosunkiem ceny do jakości. Mój jest wyposażony we wszystkie udogodnienia (światła LED/Xenon, HUD podgrzewane fotele, klima dwustrefowa ) OK Jak mocno chwycicie uchwyty w drzwich przednich i to mogą zatrzeszczeć ale w czasie jazdy nic nie trzeszcze oprócz fotelików dziecięcych (co zaczyna mnie irytować).
~Sławek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Moim zdaniem polecam. Nie zastanwiać się kupować. Warto dodać, iż kupiłem samochód z polskiej sieci bez jakichkolwiek napraw lakierniczych. UWAGA- nie kupujcie 1.6 thp- MIAŁEM I STANOWCZO NIE POLECAM. Ten silnik to rewelacja tamten tragedia.
~mat
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Kupiłem używanego 3-latka, ale za te pieniądze nie znalazłbym auta z tego segmentu z takim wyposażeniem. Do tego wygląd bije konkurencję. Chciałem Mazdę 6, ale stać by mnie było na co najmniej rok starszą w benzynie (tu akurat najlepszy wybór).
~Jacek
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Auto kupiłem za ok. 85,000 zł. Wyposażenie Active + nawigacja, HUD, xenony, ledy dzienne, hamulec ręczny z blokadą przy ruszaniu pod górę, automatyczne wycieraczki i włączanie świateł, 17-calowe koła i parę innych drobiazgów
~MARTIN
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
W salonie Mercedesa 2,5 krotnie więcej za podobny typu E-klasa z tym wyposażeniem i znając opinie znajomych o \"rzekomej jakości\" tego samochodu i swoich doświadczeniach odpowiedź jest oczywista.
~Mike
Sedan 2.0 Hybrid4 200KM 147kW
Płacisz mało i dostajesz niewiele więcej, tak naprawdę. Te samochody są wypakowane udogodnieniami, a jednak dużo tracą na wartości i już po 6 latach kosztują grosze.
~Bu(R)ski
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Cena po rozliczeniu dodatkowo poprzedniego auta to rewelka - nic dodać nic ująć. Cena w wersji topowej wyszła jak za auto klasy C ( i to w ubogiej wersji tej klasy)
~Bu(R)ski
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I Sedan
9,4
~Mateusz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za te pieniądze naprawdę warto. Insignia i Superb nie mają szans w podobnej cenie do Peugeota - no i jeszcze ta piękna oryginalność a nie kolejny szwab na drodze ;)
Peugeot 508 I Sedan