Lista ocen Peugeot 508 I Sedan (69) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek66
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Ogrzewania nie sprawdziłem, bo jest wysoka temperatura, za to klima dwustrefowa działa poprawnie, może trochę za mały opór dają pokrętła do regulacji temp.Wentylator pracuje cicho, a kratki wentylacyjne są solidne i odpowiednio rozmieszczone w kabinie, szczególnie nawiew dla pasażerów tylnej kanapy.
~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
bardzo dobrze chłodzi i grzeje. klimatyzacja nie powoduje przeciągów. szeroka regulacja nawiewów. Klimatyzacja 2strefowa obejmuje także odrębne regulacje nawiewów a nie jak w większości samochodów tylko odrębną regulację temperatury.
~Michal
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Kiedy samochód mial 6 lat, musiałem wymieniac już nagrzewnicę bo była zapchana. Ale poza tym to mimo, iż jest to diesel to dosc szybko grzeje cieplym powietrzem. Jestem mega zadowolony
~Karol
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Obawiałem się tej kwestii ale niepotrzebnie, zarówno grzanie jak i chłodzenie perfekcyjne. Wentylatora nie słychać a mimo to w aucie przyjemnie. Nawiew dla pasażerów tylnych siedzeń.
~malik0
Sedan 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Grzeje szybko i mocno jak na nowoczesnego diesla a klima dwustrefowa z nawiewami na tył chłodzi bardzo skutecznie-czterostrefowa a takich wersji nie brakuje to już w ogóle chyba mrozi.
~xyz
Sedan 2.0 Hybrid4 200KM 147kW
Mój egzemplarz wyposażony jest w 4 strefową klimatyzacje automatyczną, nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat - spełnia swoją funkcje.
~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
wysmienita klima 2 strefowa z czujnikiem nasłonecznienia i nawiewami z tyłu, nie powodująca przeciągów. bardzo dobrze utrzymuje temperaturę
~jaro
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
bardzo dobrze. w wersji z 4-strefową klimatyzacją ten samochód jest po prostu wzorem, wygoda, przyjemność podróżowania na najwyższym poziomie
~Tadeusz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Tutaj bez zastrzeżeń, zarówno latem, jak też zimą \"klimat\" w kabinie jest odpowiedni, zapewnia dopowiedni komfort dla wszystkich pasażerów.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I Sedan
9,4
~Karol
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Taka jaką lubię, ustawiona temperatura i nie wiem, że działa. Zimą szyby szybko osusza, latem chłodno nawet w bardzo gorące dni.
Peugeot 508 I Sedan