Lista ocen Peugeot 508 I SW (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Jeżdżąc po żwirówce przednie nadkola nie są ochronione od kamieni i tam odłupuje się lakier i tam dostaje się rdza. Poza tym nad tylnym kołem drobny ok 1 cm wykwit z lewej i prawej strony. Oceniam i tak jako świetny. Trochę jakiś rys, uderzeń (głównie na przednim i tylnym błotniku - plastikowe i klapa tez), ale nic więcej korozji nie było i nic sie nie rozchodziła. Zabezpieczenie ok.
~Adilans
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Auto mam w kolorze bialym. Lakier bez zarzutu nie widać jakiś większych rys jedynie drobne odpryski po kamyczkach na autostradzie ale to norma we wszystkich autach. Zderzaki lampy czy lusterka oraz elementy dekoracyjne dobrze przymocowane nic nie lata. Na karoserii nie widać również żadnych oznak korozji.
~HR
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Po 7 latach na łączeniu zderzaka z błotnikiem, po obu stronach, pojawiły się małe bąble, które są do likwidacji. poza tym korozji nie widać. Ogólnie jeśli chodzi o wygląd samochodu, jest całkiem przyjemny dla oka, aczkolwiek dzisiejsze samochody są do siebie bardzo podobne.
~Jarek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Duży wygodny samochód, w mojej wersji ze szklanym dachem, który robi wrażenie, do tego automatyczna klapa bagażnika. Jakość karoserii sprawia dużo lepsze wrażenie niż w mondeo, np dźwięk towarzyszący zamykaniu drzwi.
~Maciej
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko ok oprócz słabego zabezpieczenia końcówki progów w miejscu newralgicznym narażonym na kamienie, warto założyć tam oryginalne gumy ochronne lub mini chlapacze
~Kris
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Fajnanlinia jest linia nadwozia w kombiaku lekko opadajaca do tylu. Do tego szklany dach robi super wrażenie zwlaszcza dla osób na tylnych siedzeniach. Przednia maska jest aluminiowa.
~paweł_domo
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Samochód po 6 latach ma według mnie dość kiepski lakier, na którym mocno widać ślady po kamykach i mikro rysy. Rdzy na razie nigdzie nie ma, ale powłoka lakiernicza mogłaby być lepsza.
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wygląd karoserii to przede wszystkim piękna sprawa. Samochodem jeżdżę krótko, ale swoje lata już ma. "Grama rdzy".
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Karoseria solidna, widać że dobrze wykonana, tradycyjnie dla większkości Peugeotów bez korozji
~Sebastian
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Położyłem ceramikę i był spokój. Twardość lakieru nie powala ale według Japończyków jest dobrze.
Peugeot 508 I SW