Lista ocen Peugeot 508 I SW (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Biorąc pod uwage wyposazenie: silnik, alu felgi, lakier metalic, podgrzewane foltele, czujniki z przodu i z tyłu, automatyczne ksenony skrętne i aut. wycieraczki, tempomat, radio z bluethooth z mozliwoscia sterowania telefone z kierownicy i streaming muzyki do radia z tefelonu, panoramiczny szklany dach, rożne haczyki i pierdółki w bagażniku, naprawdę niezłe materiały w środku w cenie 90K PLN za egzemplarz zamawiany wydaje się być ok.
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
W tej klasie - OK. Tylko Hyundai i40 ma lepiej :) (oczywiście jako przykład, nie znam wszystkich marek). Dobre materiały, świetne wykonanie podsufitki, foteli w dobrej cenie. W Polsce niestety nie docenia się francuskich aut, dalej kursuje zła opinia o autach franc/wł. Używane tracą na wartości nieco szybciej niż przereklamowane niemieckie, a prezentują dobrą jakość, nie różniącą się np od japońskich aut, skromniej wyposażonych.
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Kupują Peugeota w cenie podobnej jak konkurencja to po 5 latach mozna go kupić o kilka-kilkanascie tys taniej niż VAG. Proszę Państwa Nie ma nad czym się zastanawiać. Świetny samochód za śmieszne pieniądze a to tylko pewnie przez to, że to Francuz - 508 SW w moich oczach odwraca znaczenie samochodów francuskich (przynajmniej 508). Używany samochód rodzinny to 508SW.
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto kupiłem z Belgii za 40 tysięcy. Mam wszystko, co chciałem. Przebierałem w Passatach B7, Insigniach, różnych tego typu autach. Przy Peugeocie, przy tym wyposażeniu jakie oferuje, wszystko wypadało blado. Super wykonanie, świetne materiały, auto wg. mnie świetne. Wiadomo, nie idealne...ale kilka pierdół można wybaczyć ;-)
~Ml
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Samochód z pełnym wyposażeniem oprócz skóry i nowości typu aktywny tempomat, elektryczny hamulec, itd. za 80 kilka tysięcy nie pozwala mi się równać z niczym w tej klasie. Nawet Laguna, schodzące Mondeo, Superb nie pozwoliłyby na podobną cenę w zbliżonej konfiguracji. Accord, 6, Passat, Avensis jakieś 20tys. więcej.
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Nie bedac laikiem w branzy automotive, w tej cenie, w mojej ocenie jest to optymalny wybor. Polecam dokupic w miare przystepny (na tle konkurencji) pakiet bi-xenonow - swietnie sprawdzaja sie w nocy. Wersja active jest chyba najrozsadniej skalkulowana, choc ilosc niezbednych gadzetow jest zawsze sprawa subiektywna.
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mimo mniej prestiżowej marki niż passat, mazda jest to bardzo udany samochód i biorac pod uwagę jego zalety w niczym nie ustępuje vw dlatego cena mimo, że nikt ich nie lubi zbyt wysokich jest mniej wiecej ok. Jakby byl 10 tys. tańszy wvkazdym wariancie to cena do jakości bylabyvnie do przebicia.
~olo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Auto w dobrze wyposażonej wersji Active w cenie porównywalnej lub niższej niż kompaktowe kombi z podobnym wyposażeniem ( octavia, astra IV, civic golf, leon). Ma standardowo elementy, za które w innych autach trzeba dopłacać (koło zapasowe, siatka w bagażniku, szklany panoramiczny dach,...)
~Adilans
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Stosunek cena do jakości auto wygrywa z większością samochodow na rynku. Francuz szybko taniejacy bardzo dobrze wyposażony i młody rocznikowo jest cenowo porównywalny do dwa lata starszego VW passata z dużo gorszym wyposażeniem i wyższym przebiegiem.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gabek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Osobiście szukałem komfortowego, ekonomicznego i funkcjonalnego auta. Wyposażenie jest na prawdę przyzwoite. Do pełni szczęści brakuje mi tylko masażu w fotelach ale i to jest w dodatkach producenta. Zawieszenie mogłoby być bardziej komfortowe.
Peugeot 508 I SW