Lista ocen Peugeot 508 I SW (59) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Fotele bardzo wygodne z regulacjami we wszystkich płaszczyznach, regulacją podparcia ud, lędźwi itd. Dobrze trzymaja na boki i sa wystarczająco duże na szerokie plecy. Odległość głowy do podufitki przy 185 cm wzrostu wypada bardzo spoko. Połączenie Bluetooth stabilne, w menu ekranu również kilka pierdół jak np kalkulator. Przyciemnienie tulnych szyb daje poczucie luksusu i zewnątrz niewiele widać co jest w środku. Słońce nie razi, nie grzeje....
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Po prostu bajka. System bez kluczyka rewelacyjnie działa. Klamka nigdy się nie pomyliła, wygoda , bo pilot w kieszeni a ręce wolne. Na myjni pilot musi być w aucie lub poza zasięgiem działania, żeby nie wariował. Szklany dach zmienia jazdę w przyjemność. Czujniki parkowania, gps, radio, klima, regulacja foteli i podparcia, kładzenie tylnej kanapy, fantastyczne wspomaganie startu pod górę, automatyczne światła, doświetlanie zakrętu,...
~HR
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Widoczność dobra, w słupkach A są co prawda małe trójkątne szybki, ale czasami trzeba się wychylić, żeby zobaczyć przechodnia na pasach. Słupki B bardzo masywne, ale nie wpływają na złą widoczność. Z tyłu mam czujniki parkowania, więc problemu nie ma. Jedyne czego brakuje, to w wersjach bez elektrycznie sterowanego fotela, brakuje samo opuszczającego się lusterka po wpięciu wstecznego.
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Wszystkie lusterka dobrze spelniaja swoje zadanie. Auto jest dosc dlugie (4813cm) i czujniki parkowania z tylu sa bardzo przydatne. Przod jest latwy do wyczucia, bowiem przedni zwis jest zdecydowanie krotszy niz w 407\'ce. Ogromna zaleta wersji SW jest panoramiczny dach. Kto raz zacznie jezdzic takim autem, w kazdym innym bedzie sie czul jak w ciemnym bunkrze.
~Arek
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Do przodu i na boki bez zastrzeżeń. Auto długie więc tylne czujniki parkowania to podstawa . Bardzo słaba widoczność jest za to na słupku B od strony pasażera. Przy wyjeździe tyłem na drogę poprzeczną widoczność zasłania zarówno słupek B jak i fotel pasażera. Trzeba się trochę nagimnastykować żeby coś zobaczyć.
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Mimo małe szyby tylnej, jak to w kombi, ciągle niezła. Lusterka duże, wycieraczki ogarniają olbrzymią powierzchnię bo skłądają się do środka. Mały minus za brak lusterek z \"zagięciem\" obrazu pokazującym blisko z tyłu auto, co jest już powszechne nawet w kompaktach za 40tys. Za to olbrzymi szklany dach kompensuje widoczność ogólną.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Dość masywne przednie słupki , nisko usytuowane lusterko wsteczne oraz opadająca linia dachu i mikroskopijna tylna szyba skutecznie ograniczają widoczność.W cofaniu pomagają fabryczne czujniki cofania.Trzeba jednak uważać, bowiem działają z wyraźnym opóźnieniem .
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czytałem, że ludzie narzekają na widoczność. Jeździłem wieloma autami. W Peugeocie 508 jest wszystko w porządku. Duże lusterka, szyby mimo, że małe, widoczność jest ok. Chyba, że ktoś ma problemy ze wzrokiem, to być może nie widzi. Dla mnie super.
~Jacek
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
bardzo wygodne fotele z reg długości siedziska i odcinka lędżwiowego. po 800KM nie czuć zmeczenia. Tylko mogłabybyć lepsza izolacja od nawierzchni. na autostradzie jest super ale po gorszych drocgach czuć najmniejszą niedoskonałość drogi.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Mała tylna szyba w wersji SW przeszkadza w parkowaniu "tyłem", więc polecam dokupić czujniki. Przeszkadza też szeroki słupek B, który zwłaszcza na skrzyżowaniach mocno ogranicza widoczność. Lusterka za to są duże i dobrze spełniają swoje zadanie.
Peugeot 508 I SW