Lista ocen Peugeot 508 II (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~40latek
Sedan Facelifting 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Przez kierownice nie widać zegarów, centralny system rozrywkowo sterujący nie reguje na klawisze (KTÓRE SA PRZECUDOWNIE ŁADNE). Fotele są dość ciasne ale lubię takie. Trzymanie boczne rewelacja. TYLKO JAKI ....... NASZYŁ PASEK ZE SKAJU NA SRODKU SIEDZISKA FOTELI, PO 300 KM MA SIE WRAŻENIE ZE NOSI SIE STRINGI. Ten pasek wchodzi w rów. Nie umiem tego napisać beż emocji bo to na serio jest coś niebywałego żeby tak spaprał siedzenia. To jest...
~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Obawiałem się, że po przesiadce z Seata Leona będzie trudno się ogarnąć ale to podobne jak przesiadka z Samsunga na iPhone. Człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego, chociaż są niektóre rzeczy, które są obsługiwane mało intuicyjnie. Sięgania do ustawień wewnątrz menu czasem jest trudne do zrozumienia. Generalnie to kwestia zaakceptowania tego co jest, odrzucenie tego co było.
~Brunon
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
Zdecydowanie wszystko na swoim miejscu. Dużo różnej maści schowków, kieszenie w drzwiach mogłyby być nieco większe, jednak nie jest to wielka przeszkoda. Cieszy dostęp do najważniejszych funkcji pod przyciskami fizycznymi. Gwiazdka odjęta za zarzadzanie klimatyzacją. Mimo wszystko żeby zmniejszych lub zwiekszych temperature trzeba przeklikac się przez ekrany.
~Borys
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Super:) wygodne fotele z dużą możliwością regulacji i masażem do tego. Może to nie być auto dla osób o wzroście 2metrów. Natomiast spokojnie 4 osoby mogą jechać w trasę a dzięki wygodnym fotelom nie poczują zbytnio trudów podróży. Bagażnik tez dość pojemny.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Z przodu idealnie. Nie ma co się bać dotykowego ekranu i opcji w nim oraz kosmicznych przycisków. Bardzo ułatwiają życie a na wszystkie ważne opcje są skróty. Niby łatwiej klime sterować pokrętłami jak często krytykują ale naprawdę nie sprawia to problemu.
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Bez większych uwag. Pozycja za kierownicą i-cocpitu jest świetna, pod warunkiem że potrafisz ją dobrze ustawić. Kiedy to zrobisz, nie będziesz chciał wsiadać do innych samochodów, gdzie brak i-cocpitu będzie dla Ciebie rozczarowaniem.
~Miodek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Jeden dzień wystarczy by wszystko ogarnąć i nie mam uwag do działania, ekran też działa szybko, mam wrażenie, patrząc po testach, że 2021 rocznik ma jakieś poprawki, bo działa to lepiej niż w tych testach na youtube.
~peugeot 508
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
tempomat schowany za kierownicą, kamara cofania jak na samochód z 2020 roku to tragedia-jakosc samochodu z 2010 roku, w nocy na tej kamerze nic nie widac,poza tym kamera nie jest zakryta ,wiec ciagle sie brudzi
~rudari
Sedan 2.0 BlueHDI 160KM 118kW
Zegary nad kierownicą bardzo dobrze widoczne. Mozna je samemu konfigurować. Główne funkcje łatwo dostępne. Dobry i szybki ekran dotykowy. Dla leniuchów jest asystent głosowy. Fotele wygodne i dobrze trzymają.
~Maybach
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Nic dodać, nic ująć. Wszystko pod ręką. Wystarczająca ilość schowków. Zależało mi na otwieranej tylnej szybie wraz z klapą ze względów praktycznych (do tej pory jeździłem klasycznym coupe) - tutaj to mam, więc jestem zadowolony.