Lista ocen Peugeot 508 II (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Nie wiem jak ogrzewanie, bo nie użytkowałem auta zimą, chociaż zapewne bardzo dobre. Jednak klima chłodzi tylko przy umiarkowanych upałach. Kiedy na zewnątrz robi się ponad 30 stopni, świeci słońce i samochód stoi w nagrzanym miejscu, to powietrze nawet na maxa jest tylko letnie. W amerykańskich samochodach z poprzedniej dekady, którymi jeździłem, była znacznie bardziej wydajna, można było zmarznąć. Tutaj udaje się to tylko przy mniejszym...
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Dotykowa obsługa panelu klimatyzacji nie sprawia mi problemu. Raz ustawiona temaperatura, przy automatycznej klimatyzacji, rzadko jest zmieniana, Na plus zasługuje wybór pracy klimatyzacji w trzech poziomach intensywnosci. Dla ludzi nie lubiących silnego strumienia powietrza z nawiewów, tryb soft będzie wybawieniem, a smochód i tak schłodzi się do zadanej temperatury.
~Miodek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Sterowane ekranem ale, fizycznym przyciskiem wklepuję ekran klimy, działa mega sprawnie, a ustawienia polegają na tym, że ustawiłem raz i zapomniałem, że muszę coś tam zmieniać. Wszystko działa idealnie w automacie.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Nagrzewa się bardzo szybko i chłodzi bardzo dobrze. Minus że na tył nawiew sprawnie działa głownie gdy włączy sie nadmuch na kabinę a w AUTO dmucha dość słabo. W dodatku czynnik chłodzący to ten najdroższy na rynku :(
~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Nic dodać nic ująć. Póki co dobrze chłodzi, dzięki temu że auto jest w kolorze białym nie nagrzewa się tak szybko. Zobaczymy jak grzanie zimą. Na razie nie miałem okazji tego sprawdzić.
~rudari
Sedan 2.0 BlueHDI 160KM 118kW
Pierwsza zima przed nami. ale z regulacją kratek do nawiewu mam kłopot. Nie ma pokrętła. Regulacja wyłącznie dźwigienką (otwiera i zamyka nawiew i ustawia kierunek) Ale są bardzo ładne :)
~Mix
SW 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
W mojej ocenie jest super, szybko się nagrzewa i szybko się schładza. Kabina jest dość ciasna, więc nie ma z tym problemu.
~Brunon
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
Bez zastrzeżeń. W lato chłodzi aż miło, w chłodne dni dość szybko sie ogrzewa, więc z tym nie ma żadnych problemów.
~szczepan.
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
swietne fotle podgrewane i jakos skory wentylowanej na plus, ogrzewanie tez pozytywne
~M.
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Stem pracuje cicho, ale jest nadpobudliwy :) Czasem gwałtownie zmienia siłę nawiewu na kilka sekund.