Lista ocen Peugeot 508 II (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brunon
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
To chyba największe zaskoczenie tego samochodu. Jest świetnie wyciszony a przypomnę, że ten samochód nie ma klasycznych ramek w drzwiach! Mój przejechał już ponad 35 tys km i jest równie cicho jak na samym początku. Również z panoramicznego dachu nie dochodzą żadne nieprzyjemne szumy. Jadać prędkościami autostradowymi+ w peugeocie jest dużo ciszej niż w Superbie, Passacie, Mondeo czy Mazdzie 6 (tymi autami miałem okazję jeździć. Silnika do...
~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Jak na drzwi i okna bezbramkowe do 160 jest cicho, powyżej tych prędkości słychać szum. Wszystko zależy od tego czy wieje wiatr czy nie. Na pewno w Audi A4B9 jest ciszej, dzięki czemu ma się wrażenie że jadąc 180 - 190 jedzie się tyle co P508 z prędkością 160 i wyżej.
~Rafał
Sedan PHEV Hybrid 225 PHEV 225KM 165kW
Szyby o zwiększonej izolacji akustycznej to sztos tego auta. Przy jeździe miejskiej czujemy się zupełnie oddzieleni od zgiełku za szybą. Niestety bezramkowe szyby w drzwiach sprawiają, że doświadczamy szumów przy prędkościach 150km+
~szczepan.
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
bardzo dobrze wycizone autko jak na drzwi bez ramek,, balem sie ze glosno slychac bedzie silnik , ktory na z\ewnatrz jest bardzo slyszalny, ale w srodku znikome odglosy silnka sie dobywaja
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Jak dla mnie bardzo dobre (miałem porównanie z samochodami segmentów D, E, I). O ile ktoś nie przesiądzie się z samochodu luksusowego, to nie powinien narzekać.
~Maybach
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Nie mam żadnych uwag. Jak dla mnie przy prędkościach autostradowych jest akceptowalnie. Za to drzwi bez ramek wyglądają fenomenalnie ;)
~Janek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Szok, że w końcu znalazłem ciche auto na trasy. Jest ciche na autostradzie, nie tylko dookoła bloku, jak np. w Toyota.
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Bajka, nawet przy bezramkowych drzwiach, inżynierowie Peugeota poradzili sobie znakomicie.
~Wojt
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Wycieszenie jest ok w większości sytuacji, na spory minus odgłosy silnika przy wyższych obrotach.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Bardzo dobrze wyciszony. Lepiej od SuperB oraz Mazdy 6. Tak samo jak Passat B8 a może i lepiej.