Lista ocen Peugeot 508 II SW (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brunon
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
Zdecydowanie wszystko na swoim miejscu. Dużo różnej maści schowków, kieszenie w drzwiach mogłyby być nieco większe, jednak nie jest to wielka przeszkoda. Cieszy dostęp do najważniejszych funkcji pod przyciskami fizycznymi. Gwiazdka odjęta za zarzadzanie klimatyzacją. Mimo wszystko żeby zmniejszych lub zwiekszych temperature trzeba przeklikac się przez ekrany.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Z przodu idealnie. Nie ma co się bać dotykowego ekranu i opcji w nim oraz kosmicznych przycisków. Bardzo ułatwiają życie a na wszystkie ważne opcje są skróty. Niby łatwiej klime sterować pokrętłami jak często krytykują ale naprawdę nie sprawia to problemu.
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Bez większych uwag. Pozycja za kierownicą i-cocpitu jest świetna, pod warunkiem że potrafisz ją dobrze ustawić. Kiedy to zrobisz, nie będziesz chciał wsiadać do innych samochodów, gdzie brak i-cocpitu będzie dla Ciebie rozczarowaniem.
~Miodek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Jeden dzień wystarczy by wszystko ogarnąć i nie mam uwag do działania, ekran też działa szybko, mam wrażenie, patrząc po testach, że 2021 rocznik ma jakieś poprawki, bo działa to lepiej niż w tych testach na youtube.
~peugeot 508
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
tempomat schowany za kierownicą, kamara cofania jak na samochód z 2020 roku to tragedia-jakosc samochodu z 2010 roku, w nocy na tej kamerze nic nie widac,poza tym kamera nie jest zakryta ,wiec ciagle sie brudzi
~Mariusz
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Bez zastrzeżeń. Dla "dziennikarzy" marudzących o dotykowej regulacji klimatyzacji podpowiem, że można zrobić to głosem. Z drugiej strony jak często zmieniacie ustawienia sprawnej klimatyzacji w samochodzie?
~Mix
SW 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
Mam 171cm wzrostu, nie mam problemów z miejscem i zajęciem wygodnej pozycji. Jednak fotele to porażka. Minęło 8 miesięcy i blisko 50 tyś kilometrów i fotele w 508SW oceniam na 2=
~quasimodo
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Generalnie OK, choć za dużo funkcji obsługiwanych dotykowo na wyświetlaczu. Dużo dziwnych rozwiązań w zakresie obsługi poszczególnych funkcji, ale można się przzywyczaić.
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Całkiem niezła, chociaż kierownica jest dosyć mała i lekka, ja akurat wolę bardziej masywne. Zastawia też manetki, które mogłyby być nieco dłuższe.
~Paweł
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
I-cockpit jest rewelacyjny, teraz gdy przesiadam się do innych samochodów to wydaje mi się ze kierownice maja tak duża jak w jelczu.
Peugeot 508 II SW