Lista ocen Peugeot 508 II SW (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brunon
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
508 jest najmniejszym z samochodów tym segmencie. Przesiadłem sie bezpośrednio z Mondeo i była to różnica zauważalna. Mimo to nie mogę powiedzieć, że samochód jest ciasny. Mam ok 180cm wzrostu i bez problemu zajmuję wygodną pozycję za kierownicą z odpowiednim zapasem miejsca nad głową. Bagażnik dla rodziny 2+1 w zuepłności pomieści wszystkie torby na wakacyjne wojaże. Miejsca pod fotelami na buty dla pasażerów 2. klasy jest mało, to fakt,...
~Mix
SW 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
Nie wiem jak to napisać ale wnętrze odpowiada wielkością KIA Proceed GT, którą miałem przed tym 508. Nie powinien być zaskoczony ktoś kto kupuje Fiata 500, ma ciasno i mały bagażnik, jednak 508 z zewnątrz kojarzy nam się z samochodem segmentu D... nic bardziej mylnego. Pierwsze podejście robiłem do liftbecka, jednak wsiadanie na tył to porażka, więc wybrałem kombi. Niestety 508 skradło moje serce i nic z tym nie zrobię ;-)
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
W zupełności wystarczająca dla mojej rodziny 2+2. Oczywiście pod warunkiem, ze wiesz co kupujesz. Dziwią mnie opinie ludzi, którzy krytykują ten samochód za jego gabaryty wewnętrzne... nie przymierzali się do auta? nie oceniali sprawdzali czy się mieszczą przed zakupem? Ja sprawdziłem, wystraczyło, kupiłem i nie narzekam.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Z przodu jak najbardziej OK i bardzo łatwo można znaleźć komfortową pozycje z tyłu gorzej. W zależności od ustawienia siedziska z przodu, czasemz tyłu brakuje miejsca na stopy oraz wyższe osoby będą miały mało przestrzeni na kolana. U mnie to głownie dzieci wiec nie ma problemu
~Miodek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Nie mam 2m wzrostu i dla mnie jest bardzo dobrze, wersja kombi to i z tyłu nie ma tragedii. Bagażnik też spoko z ekstra siatką w rolecie zabezpieczającą bagaż, którą można przesunąć nawet za przednie siedzenia, przy złożonych tylnych.
~Janek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Kierowca + pasażer ma idealnie, z tyłu trochę ciaśniej ale nie przesadzajmy, 2 dorosłych ludzi spokojnie się zmieści dość wygodnie. Bagażnik jak na tak niskie kombi na wypasie.
~Mariusz
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Ze względu na mechanizm otwieranego dachu, trochę nisko z przodu. Z tyłu krótkie siedzisko kanapy i mało miejsca na stopy.
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Z przodu na pewno wystarczająca (mam 187 cm wzrostu i nie narzekam). Z tyłu nie siedziałem, ale wydaje się, że jest trochę ciasno.
~Paweł
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Poza niskim słupkiem A i utrudnionym wsiadaniem dla wyższych osób to super. W środku bardzo przestronny.
~szczepan.
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
mam dwojke dzieci wiec jak dla mnie sporo mijsca ze wzostem 175 cm mam sporo nad glowa miejsca
Peugeot 508 II SW