Lista ocen Peugeot 508 II SW (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brunon
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
Słupki A są wyjątkowo grube, górna linia przedniej szyby dość nisko i lusterko wsteczne zabiera trochę widoczności. Kwestia przyzwyczajenia się. Lusterka boczne dość duże, jednak podgrzewanie w mokre dni nie do końca wyrabia z osuszeniem tych lusterek. Widoczność na bok i tył jest dobra, pomagają w tym oczywiście zarówno czujniki jak i kamera z tyłu. Trochę ubolewam nad jakością samego obrazu z tej kamery, mogłaby być nieco wyższa. Chociaż...
~Janek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Wiem, dałem 5 gwiazdek a wszyscy mówią, że widoczność słaba. Dla mnie jest wypas, głównie za sprawą małej kierownicy, pozycji za kierownicą, ja widzę to, co powinienem widzieć w tak komfortowej pozycji. Dodatkowo, asystentów parkowania od groma łącznie z kamerą 360 - przynajmniej w moim wyposażeniu.
~FunFra
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Nieco ograniczona z uwagi na charakter samochodu, ale kamery pozwalają to zrekompenmsować. Obniżona ocena z uwagi na jakość obrazu z kamer, która w tej klasie nie przystoi.
~Rafał
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Dość szerokie słupki A oraz malutka tylna szybka. Ale jest tyle kamer i czujników ze nie ma problemów z parkowaniem. Auto jest bardzo zwrotne a jak trzeba to samo parkuje.
~Radosław
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
To akurat słaby punkt. Przednie słupki bardzo szerokie i mocno pochylone, lusterko wsteczne małe i zastawiające przednią szybę. Mam nadzieję, że szybki facelifting to poprawi.
~peugeot 508
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
jak juz pisałem -siedzenia to porażka.porownywałne do skody fabii z 2000 roku,te sa ładnie wyprofilowane lecz tak samo niewygodne
~quasimodo
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Monstrualne słupki A, niska górna krawędź przedniej szyby. Lusterko wsteczne też zasłania. Słabiutko
~Miodek
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Auto nie jest duże więc i widoczność jest dobra, mam wersję kombi, może w liftbacku jest gorzej.
~Andrzej
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Przesiadłem się z SUVa i nie czuję żadnego dyskomfortu z tym związanego. Wystarczająca do bezpiecznej jazdy
~Mariusz
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Widoczność do tyłu marna, ze względu na małą szybę. Grube słupki A i wysoka linia szyb bocznych.
Peugeot 508 II SW